Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Otosan Kocaeli Rallisi

Alparslan Erdin

Önerilen Mesajlar

KOSDER tarafından organize edilen 2014 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın altıncı ayağı Ford Otosan Kocaeli Rallisi’ni Castrol Ford Team Türkiye’den Orhan Avcıoğlu- Burçin Korkmaz ikilisi kazandı. Türkiye’nin en köklü yarış takımlarından Castrol Ford Team Türkiye, Ford Otosan Kocaeli Rallisi sonrasında 2014 sezonunun bitimine 1 yarış kala “Takımlar Şampiyonluğunu” ilan etti. Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı – Onur Vatansever ikilisi ise uzun süre lider olarak götürdüğü Ford Otosan Kocaeli Rallisi’ni 3. sırada tamamlayarak podyuma çıkmaya hak kazandı. Kocaeli il sınırları içerisindeki zorlu ve hızlı 10 özel etaptan oluşan toplam 260 km uzunluğundaki Ford Otosan Rallisi sonrasında “Pilotlar Şampiyonası”nda rekabet ise sezonunun son yarışı olan Hitit Rallisi’ne taşındı. 

Bunlarda benim çektiğim görüntüler 

RZR0w8O.jpg

2ykY3no.jpg

GeWJQTY.jpg

Ya0mi8T.jpg

1iuplIV.jpg

FISvd12.jpg

zdbal6s.jpg

VtsPYBt.jpg

uYHcPGR.jpg

XDxTNxd.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, " Otomobil DünyasıFord Dünyasında Haberler" kategorisinden " Otomobil DünyasıMotor Sporları" kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Ayrıca ilk metnin alındığı siteyi lütfen mesajınızda belirtiniz hatta mümkünse bu tür alıntılardan vazgeçiniz. Sizin cümleniz olsun; tek cümle olsun.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bi ara TOSFED'e bağlı lisanslı yarış hakemliği yapmıştım, zorluğu (tabir-i caizse ameleliği) olsa da sonuçta çok keyifli bişey. :P  Antalyada WRC, İstanbulda Formula 1 ve çeşitli illerde ulusal karting yarışlarında görev almışlığım var. :yazyaz:

Fotoğrafları siz çektiyseniz çok güzel kareler yakalamışsınız.  :+1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de bi ara TOSFED'e bağlı lisanslı yarış hakemliği yapmıştım, zorluğu (tabir-i caizse ameleliği) olsa da sonuçta çok keyifli bişey. :P  Antalyada WRC, İstanbulda Formula 1 ve çeşitli illerde ulusal karting yarışlarında görev almışlığım var. :yazyaz:

Fotoğrafları siz çektiyseniz çok güzel kareler yakalamışsınız.  :+1:

4. fotoğraf hariç ki o fotoyu çeken kameraman hastanelik oldu :( araç o taklayı atmadan dört teker üzerine indi ve o esnada kameraman kaçamadı araç ona çarptı çok şükür durumu iyi sadece makinesi kırıldı diğer fotoları evet ben çektim 7. fotoğrafta lastik değiştirende kayınbiladerim kendisi de copilot o yüzden her etaba gitmeye çalışıyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.