Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sigara Yanığı

adnan canpolat

Soru

e9b5ecbbb39712dfb7645dbcd5b7fb33.jpg

Selamlar herkese, arabamda sigara içmem içilmesine de kibarca karşı çıkarım. Kokusunu sevmem, tiryakiside değilim. Ama eniştem sağolsun kuralı 1 yıl sonra deldi, ilk delinmedede döşeme yanmış sabah farkettim. Kasko mini onarımla hallediyormu. Nasıl bir çözüm bulabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 12 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Selamlar herkese, arabamda sigara içmem içilmesine de kibarca karşı çıkarım. Kokusunu sevmem, tiryakiside değilim. Ama eniştem sağolsun kuralı 1 yıl sonra deldi, ilk delinmedede döşeme yanmış sabah farkettim. Kasko mini onarımla hallediyormu. Nasıl bir çözüm bulabilirim

Bende aracımı aldığımda koltukta buna benzer bir yanığım mevcuttu.

Önce Zeibarta götürdüm.Hallederiz abi o kolay vs gibi söylemlerin ardından iğrenç bir işçilikle 2 ay kadar dayandı yaptıkları iş

Sonra yetkili servise gittim.Ustamız bakacak dediler ,baktı ve hallederiz o kolay iş ,ancak çok çok dikkatli bakarsanız farkedersiniz vs denildi.Sonuç:Bırak dikkatli bakmayı koltuktaki ortopedik bel desteğinin üzerinden bile görünüyor.

Ben bu işi şu ana kadar istediğim gibi halledemedim.İnşallah siz çözersiniz sorunu.Bu yüzden arabada babam olsun sigara içirtmem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

profesyonel döşemeciler hallediyor 100-150 tl gibi bir rakama 

topkapı akınsal sanayi sitesi kısmet oto döşeme...(nosu mevcut değil maalesef bende)

yanık parçayı söküp yenisini dikiyorlar aynı desenle ...sihirbazlık yapmıyorlar yani ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sigara kullanmıyorum arabada babam olsa içirtmememe gerek yok çünkü oda kullanmıyor

Arabayı sıfır aldık, aldığımız gün dedim ki; bu arabada sigara içmeyelim, diğerlerinde içtik bunda içmeyelim. O ara bende içiyordum. Tamam denildi anlaştık (daha doğrusu ben öyle sanmışım) 1 sene devam etti, hiç içmedik. 1 sene sonra babamla annem Marmaris'e gidip geldiler, aynı arkadaşın çektiği fotoğraftaki yerde bizde de bir tane oluştu... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

focus401.jpg

tek önerim http://www.ankaraotodoseme.com/ford/ sitesinin sattığı döşeme ben kendi aracımı koltuk rengi açık olduğu için ilk aldığımda bu kılıfları almıştım ve çok kaliteli arabaya birebir oturuyor. fiyatta bence çok uygun böyle bir malzeme ve oto için özel dikim olduğu için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgisayardan bi kontrol edeyim, aracı alalı 1 yıl oldu bu gün yaptığım gibi temizlik yapmadım şahsen, leke sökücü ürünler, jant tmizliyiciler, döşeme koruyucu ürünler.. Bu işlemleri yaparken emniyet kemerindeki plastik pulllar tam isimlerini bilemiyorum. Anlaşılan sigara ilk oraya değmiş, sonra döşemeye düşmüş, pulun yarısı erimiş, allah korusun yanıcakmış. Linkleri kontrol edicem teşekkürler

focus401.jpg

tek önerim http://www.ankaraotodoseme.com/ford/ sitesinin sattığı döşeme ben kendi aracımı koltuk rengi açık olduğu için ilk aldığımda bu kılıfları almıştım ve çok kaliteli arabaya birebir oturuyor. fiyatta bence çok uygun böyle bir malzeme ve oto için özel dikim olduğu için

Onur bey çok şık görünüyor, aracınız ne renk acaba?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bilgisayardan bi kontrol edeyim, aracı alalı 1 yıl oldu bu gün yaptığım gibi temizlik yapmadım şahsen, leke sökücü ürünler, jant tmizliyiciler, döşeme koruyucu ürünler.. Bu işlemleri yaparken emniyet kemerindeki plastik pulllar tam isimlerini bilemiyorum. Anlaşılan sigara ilk oraya değmiş, sonra döşemeye düşmüş, pulun yarısı erimiş, allah korusun yanıcakmış. Linkleri kontrol edicem teşekkürler

Onur bey çok şık görünüyor, aracınız ne renk acaba?

aracım 2013 focus style.

aracımın rengi beyaz

resimdeki benim aracım değil siteden aldım görebilmeniz için.

onur karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.