Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 Focus Yakıt Sorunu

Hüseyin Samet Koçer

Önerilen Mesajlar

vallaha benim araçta brc takılı 2,49 tl den lpg alıyorum yeni hesapladım şehir içinde 332 kuruş yakıyor,  235 kuruşta klimalı ve 130 km ortala hızlarda şehir dışında yakıyor senin aracı görünce çok yakmadığını söyleyebilirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendeki Astra uzun yolda 9lt/100km (22krş) yakıyor. Şehir içi de 10-11lt/100km civarı(25-27krş.) Genelde sakin kullanım ve klima açık, uzun yolda ise hız sınırları çerçevesinde yoluna göre 120km/h üzerine nadiren çıkıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vallaha benim araçta brc takılı 2,49 tl den lpg alıyorum yeni hesapladım şehir içinde 332 kuruş yakıyor, 235 kuruşta klimalı ve 130 km ortala hızlarda şehir dışında yakıyor senin aracı görünce çok yakmadığını söyleyebilirim

O zaman ecoboost = lpg diyelim. Ben ş içi 35kr ş dışı 25 kr yakıyorum lpg derdimde yok. Oooh keyfimede diyecek yok valla :D
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman ecoboost = lpg diyelim. Ben ş içi 35kr ş dışı 25 kr yakıyorum lpg derdimde yok. Oooh keyfimede diyecek yok valla :D

Yıllık çok yüksek km. yapılmıyorsa zaten şuan en mantıklısı düşük hacimli turbo beslemeli motorlar. Lpg'nin derdi, arıza ışığı, kapalı mekan fobisi ve dizelin dırdırı hırıltısı ile uğraşmaya gerek yok. Üstelik dizel gibi torklu, atik, çekişli,lpg gibi de tasarruflu daha ne olsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.