Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Simdi birkaç sorum olacak konuya biraz uzagim kusura bakmayın şimdiden. 

Makyajlı  benzinli focus um var

Uzun farların cinsi nedir kısa farların ve parklarında cinsi nedir H7 H1 mesela

İkinci sorum kısa farları ve Uzunlar beyaza cevirmek istiyorum osram mi philips mi

Geri Vites lambasıni neyaz led ampulle değiştirebilir miyiz

On 10.04.2016 at 11:49, M Oğuzhan Kurt said:

Mca Kasa park ve geri vites led yaptım bayağı güzel oldu şimdi aklımda kısalar ve sisleri photon diamond vision yapayım diyorum 5000k ışık tam beyaz oluyor 6000 maviye çalıyor rengini ama sanki sarı ışık kadar aydınlatma sağlamıyor öneriniz varmı beyaz ampul konusunda xenon istemiyorum 

20160409_194035.jpg

20160409_194220.jpg

20160409_194321.jpg

Hangi ürünleri taktiği aracınıza memnun musunuz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, Çağlar DÜNA said:

Uzun farların cinsi nedir kısa farların ve parklarında cinsi nedir H7 H1 mesela

http://www.focusclubtr.com/topic/4278-focus-3-ampul-teknik-özellikleri-çeşitleri-mca-dahil/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 yıl sonra...
13.12.2015 - 16:30 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Bizim uzunlar orj halojen farda h1 abi. H4 bizde yok. Netleştir hangisi ben bulup link atıyım sana

Abi bu konuyu okudum benim arabanında geri vites ampüllerini led yapayım dedim ? Arka stop lambasını sökerken mca kasa benim araç sedan bagaj kapağı üzerindeki kısmını sökemedim köşeden kırıldı yapıştırabilmek içinde sökmem gerekiyor nasıl sökülüyor bir tane vida var onun haricinde tutan başka bir vida varmı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Süleyman Can Şahin yazdı:

Abi bu konuyu okudum benim arabanında geri vites ampüllerini led yapayım dedim ? Arka stop lambasını sökerken mca kasa benim araç sedan bagaj kapağı üzerindeki kısmını sökemedim köşeden kırıldı yapıştırabilmek içinde sökmem gerekiyor nasıl sökülüyor bir tane vida var onun haricinde tutan başka bir vida varmı

Tırnaklar vardı bagaj kapağında. Onlar tutuyordur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Focus 3'de led ampuller arıza lambası yakıyor mu?  Dıger sayfaları okudum ama kimse arıza lambası yaktı gibi şeyler yazmamış.

@Doğan Kurban abi ampul uzmanı olarak tavsiyeni bekliyorum ?

Mehmet Çallı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

Focus 3'de led ampuller arıza lambası yakıyor mu?  Dıger sayfaları okudum ama kimse arıza lambası yaktı gibi şeyler yazmamış.

@Doğan Kurban abi ampul uzmanı olarak tavsiyeni bekliyorum ?

Şöyle düşün. Patladığında aracının ikaz verdiği yerlerde arıza lambası yakabilir. Stop gibi. Ama park lambasında felan çok sorun olmaz. En kötü ampül söner. O yüzden alırken canbus özellikli olandan almak lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Şöyle düşün. Patladığında aracının ikaz verdiği yerlerde arıza lambası yakabilir. Stop gibi. Ama park lambasında felan çok sorun olmaz. En kötü ampül söner. O yüzden alırken canbus özellikli olandan almak lazım

Tamam işte F3 lerde park ampulleri patladığında ikaz veriyormu bilmiyorum.3 sene 60 bin km kullandım ama sadece bir defa kısa ampulüm patladı o kadar ? Neyse canbus özellikli 3 çift aldım.Parklar,ayna altları ve geri vites lambaları için.Bakalım problem çıkacakmı.Cool blue intense'leride aldım.Ama henüz gelmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Mehmet Çallı yazdı:

Tamam işte F3 lerde park ampulleri patladığında ikaz veriyormu bilmiyorum.3 sene 60 bin km kullandım ama sadece bir defa kısa ampulüm patladı o kadar ? Neyse canbus özellikli 3 çift aldım.Parklar,ayna altları ve geri vites lambaları için.Bakalım problem çıkacakmı.Cool blue intense'leride aldım.Ama henüz gelmedi.

Geri vites için görüntü olur o t10. Geri vites için t15 alman lazım. Ben bundan aldım ve beğendim. TRY 20.94  41%OFF | 2 pcs 1000Lm W16W T15 LED Ampuller Canbus OBC Hata Ücretsiz LED yedek ışık 921 912 W16W LED Ampuller Araba ters lamba Xenon Beyaz D030
https://s.click.aliexpress.com/e/EeOpXC7HD

IMG-20190502-WA0002.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

55 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

Geri vites için görüntü olur o t10. Geri vites için t15 alman lazım. Ben bundan aldım ve beğendim. TRY 20.94  41%OFF | 2 pcs 1000Lm W16W T15 LED Ampuller Canbus OBC Hata Ücretsiz LED yedek ışık 921 912 W16W LED Ampuller Araba ters lamba Xenon Beyaz D030

IMG-20190502-WA0002.jpeg

Aynen bende de geri vites T15 LED. Muhteşem görünüyor ve aydınlatıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Doğan Kurban yazdı:

IMG-20190502-WA0002.jpeg

Normali 16w takılan 9w galiba sorun oluşturuyor mu? Bende almayı düşünüyorum geriler için.

Mustafa Kızıltan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.