Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Unconfigured Mode Problemi

Tarık Avan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
13 dakika önce, Ekim sevinc yazdı:

Bende herhangi bir degisiklik olmadi. Sadece aku sokuldu takildi (farkli bir parcaya erisim icin), sonra teyp kod istedi ve kodu girdim. Cihaz sorunsuz calisiyor ancak her acilista bu unconfigured mode uyarisini veriyor.

Anladım, şu an yapılacak şey şu; Genel elektronik ve ses kontrol modülleri kontrol edilecek. Buradaki ayarla düzelebilir belki. Rahatsız ediyorsa sizi bu yazı, Yetkili Ford Şahsuvaroğlu Servisinde Savaş usta var, ona uğrarsınız ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Selamlar. Uzun telefon gorusmelerimin sonucunu aktariyorum:

Savas usta emin olmadigini araci bi cihaza baglayip bakacagini ancak herhangi bir ayar olmadigini soyledi.

Karoto da gorustugum master mechanic de boyle bir durumu bilmedigini, bilgisayara baglayip bakacagini ancak sony teyp icin bir guncelleme/ayar olmadigini soyledi.

Otokoc istinye ise en vahimi bu teyp icin herhangi bir ayar olmadigini, aku ve teybi tekrar sokup takacagini soyledi. Uzun zamandir bu teyp gelmedigini bir garanti veremedigini soyledi. 

Ozetle sadece araci bilgisayara baglamak icin min. 100, sokum takim islemleri icin min. 150 tl ucret istendi ve gorustugum hicbir servis bu sorunu bilmedigini cozum garantisi sunamayacaklarini soylediler. Bu sorunla karsilasan arkadaslar lutfen nasil cozum bulduklarini yazabilirlermi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.