Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Teyp Unconfigured Mode Problemi

Tarık Avan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

sayın admin profilimi düzenledim.. bu arada sony teyp ilk açılışta veriyor bu ikazı sonra normal ekran geliyor teyp çalışıyor sıkıntı yok. serviste bir kontrol için kutup başları sökülmüştü bundan sonra bu ikazı vermeye başladı teyp servis elemanları anlamadı bunu bilmeden müdahale etmeye çalıştılar arabaya bunu anlayınca ben dokundurmadım arabaya.bununla ilgili bana yardım edebilecek var mı??şimdiden teşekkürler..aracım  2010 focus titanium

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hayır girilmedi sordum servis elemanlarına kod istemediğini söylediler. bu şekilde kod girilmediği için böyle bir ikaz veriyor olabilir mi

Bence öyle, denemedim tabi sadece tahmin. Focus 1 ve 2 teypleri kod istiyor. Bunlar böyleymiş madem arabayı alırken kocaman kod etiketi niye varmış :)

Sizin elinizde kod varsa aküyü yine aynı işleme tabi tutup kod'u girmenizi tavsiye ederim.

Elinizde yoksa servise sormadan önce torpido gözüne,kitapçığınıza ve güneşliklere bakmayı ihmal etmeyiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar yeni 2008 Focus titanyum aldım aracından sony  teybi şifre istedi şifreyi yazdım onayladı yalnız açılırken unconfigured Mode da açılıyo ne radyo ne cd calardan hiç bir şekilde ses çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim 

Osman Tunç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Osman Tunç said:

Arkadaşlar yeni 2008 Focus titanyum aldım aracından sony  teybi şifre istedi şifreyi yazdım onayladı yalnız açılırken unconfigured Mode da açılıyo ne radyo ne cd calardan hiç bir şekilde ses çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim 

Pc'ye bağlanıp ayarları yapılması gerekiyor :) En yakın yetkili serviste çay içmeniz lazım özetle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Osman Tunç said:

Baska ayarı yokmu üzerinden acaba

Olsa veya bilsem yazardım :) Araç üzerinden ayar basit şeylerde var sadece saat,tarih vs. Onlar yapılıdır sizde diye düşünüyorum.

Yukarda aynı problemi yaşayan arkadaşımız olmuş ama sağ olsun birçok kullanıcı gibi çözümü bize yazmayı lütfetmemiş. :yeah: Sizden görebilirsek bilgi sahibi olmuş olacağız sayenizde.

Şimdiden kolay gelsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Olsa veya bilsem yazardım :) Araç üzerinden ayar basit şeylerde var sadece saat,tarih vs. Onlar yapılıdır sizde diye düşünüyorum.

Yukarda aynı problemi yaşayan arkadaşımız olmuş ama sağ olsun birçok kullanıcı gibi çözümü bize yazmayı lütfetmemiş. :yeah: Sizden görebilirsek bilgi sahibi olmuş olacağız sayenizde.

Şimdiden kolay gelsin. 

Sağolun bi sonuca ulaşınca burda paylaşıcam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12.02.2018 - 23:45 tarihinde, Celal Höçük yazdı:

Varmı bir sonuca ulaşan. Aynı sıkıntı bende de oldu (unconfigured mode) yazısı cikiyor. Duzeltemedim.

2 saat önce, Ekim sevinc yazdı:

Aynı sorun bendede var.Yardımlarınızı bekliyoruz

Panelleriniz değişmiş olabilir mi? Emin değilseniz şunu yapar mısınız;

Ses sistemi panelinin üstündeki 1 ve 6 numaralı tuşlara basılı tutun çıkan değerlerde şasi numarasını bulun WF0xxxx falan diye yazar; bununla aracınızın şasi no aynı mı? Kontrol edip dönebilir misiniz? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.