Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navdy Headup Display (Gösterge Üstü Yansıtma Cihazı)

Alparslan Kaplan

Önerilen Mesajlar

Arabada çoluk çocuk izler diye şeyettiydim :P

Bence vazgeç bu sevdadan. Senin niyetin başka kendin izliycen. Filmler dışarıdanda görünüyor unutma. Ha o hologram olayı benim hoşuma gitti bayan olan. Hiç olmazsa trafikte işe yarıyo. Benim hatun anca yavaş dur aman sağda araba var diyip duruyo. Geçsin arkada otursun demi ama.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süpermiş valla. Arabada güzel görüntü verirse 10 numero olur.

Ben daha öncede kullandım.. dikkat dağıtıcak kadar parlak değil... nası diyimm yansımanın cilvesi mi desem :) Sanki gerçekten camda gibi bi görüntü çıkıyor... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süpermiş valla. Arabada güzel görüntü verirse 10 numero olur.

Abi senin için ve diğer arkadaşların görmesi için taze taze video çektik.. :) Limiti aşmamın sebebi yazılımın aynı zamanda uyarıda verdiğini göstermek.... Deneme amaçlıydı :)

Not : Tırt Nohyaa sadece 360 p çekebildi :(

Burak Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarj/Deşarj süresi ve şekliyle ilgili bir bilgi var mı? Şayet pek yerinde sabit duracak bir alete de benzemiyor. İşlevsel özellikleri şahane ama. Çinliler 1/4 fiyatına kopyasını yaparlar şayet.

Geçenlerde goPro'nun çakmasını gördüm, sanırsınki goPro bunlardan araklamış, daha özellikli vs bi alet ve  1/10 fiyatında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi senin için ve diğer arkadaşların görmesi için taze taze video çektik.. :) Limiti aşmamın sebebi yazılımın aynı zamanda uyarıda verdiğini göstermek.... Deneme amaçlıydı :)

Not : Tırt Nohyaa sadece 360 p çekebildi :(

Müzik güzelmiş. Denedim programı gayet güzel. Yarın uzun yolda bakım nasıl olcak
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.