Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Modifiyeli F3 'ler :)

Umut Yavuz

Önerilen Mesajlar

11 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Paylastiklarinizin bana gore hepsi, sokak arasi modifiyesi tadinda. Zevkler renkler tabi kim ne diyebilir.

Soyle seyleri gozden kacirmayin arkadaslar

WEKFEST14-25.jpg

Stancenation tarzı favorim,

Ammmavelakin yurdum insanının görüşü kaldırmıyor :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Just now, Zafer Akbs said:

Ammmavelakin yurdum insanının görüşü kaldırmıyor :( 

Insanlarda soyle bir yanlis var, basklarinin yaptigi aslinda hic guzel gorunmeyen, amacindan tamamen uzak, satafat olmaktan bir mm oteye gidemeyen tasarimlar, sanki dogru birseymis gibi kabul ediliyor. Isin icinde bir tasarim yok, uyum yok, ama sorsan "abi avrupadada oyle yapiyorlar, sen ne anlarsin". Kimse kusuruma bakmasin sokakta egsozu acik, surungen seklinde gezen arabalardan farki yok benim icin. Tabi seven sever, birsey diyemem. Fakat araba konusunda memlekette gorsel modifiye olarak gorebildigim iyi bir ornek benim olmadi, eminim baskasinin aklini alacak araba coktur. Boyle mugen ruzgarlikli, airli, acaip acaip jantli, varsa kaplama yapilmis falan, cok sever bizim memleket boyle arabalari.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎24‎.‎08‎.‎2017 - 11:53 tarihinde, Servet Ö. yazdı:

Insanlarda soyle bir yanlis var, basklarinin yaptigi aslinda hic guzel gorunmeyen, amacindan tamamen uzak, satafat olmaktan bir mm oteye gidemeyen tasarimlar, sanki dogru birseymis gibi kabul ediliyor. Isin icinde bir tasarim yok, uyum yok, ama sorsan "abi avrupadada oyle yapiyorlar, sen ne anlarsin". Kimse kusuruma bakmasin sokakta egsozu acik, surungen seklinde gezen arabalardan farki yok benim icin. Tabi seven sever, birsey diyemem. Fakat araba konusunda memlekette gorsel modifiye olarak gorebildigim iyi bir ornek benim olmadi, eminim baskasinin aklini alacak araba coktur. Boyle mugen ruzgarlikli, airli, acaip acaip jantli, varsa kaplama yapilmis falan, cok sever bizim memleket boyle arabalari.

Benim bahseetim stancenation, mahalle aralarında tüplü arabalarının varex lerini bağırta bağırta dolaşanlarının yapmış olduğu bir jant bir yay ve egzozdan ibaret modifiye değil zaten.

son bir kaç yılda Ülkeye yeni yeni sağlam gövde kitleri girmeye başladı. örneğin Rocket Bunny'nin ürettiği kitler. Focus için Ukrayna SS tuning üretimi kitler vs. vs.

Gelelim motor modifikasyonlarına.... malesef kısıtlama var belirli bir noktadan sonra yasal değil :( 

ilerki zamanlarda ülkemizdede modifiye işinin yurt dışındaki standartlara benziyeceği kanaatindeyim.

Tabi görürmüyüz ???:blink: kim bilir ?:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.