Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Modifiyeli F3 'ler :)

Umut Yavuz

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Rus rs dememiş ki arkadaş ?

:D 

Evet öyleymiş. Render görünce kafada kurmuşum ama yine aynı kapıyor çıkıyor. Böyle bir ön tampon zaten yok.

Standart RS'ler daha yeni dağıtıma çıktı, Birileri özel olarak çizip üretmezse bir kaç ay içinde gelebilir. 2017'de hazır olur en geç :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay said:

:D 

Evet öyleymiş. Render görünce kafada kurmuşum ama yine aynı kapıyor çıkıyor. Böyle bir ön tampon zaten yok.

Standart RS'ler daha yeni dağıtıma çıktı, Birileri özel olarak çizip üretmezse bir kaç ay içinde gelebilir. 2017'de hazır olur en geç :D 

Yaptırıver böyle bir tampon gari ?

Çevren geniş senin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, İsmail Yıldız said:

abi bu ön tampondan türkiyede bulabileceğimiz biyer var mı acaba? bu rs modelinin önü.  bikaç ford servislerine sordum hiçbirinde yok:(

Resimdeki arabanın tamponu photosop ile yapılmış yani gerçekte böyle bir tampon yok ama Gürkan abi demiş ya yaptırabileceğin yerler bulabilirsin, onu da ben bilmem Gürkan abi bilir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Resimdeki arabanın tamponu photosop ile yapılmış yani gerçekte böyle bir tampon yok ama Gürkan abi demiş ya yaptırabileceğin yerler bulabilirsin, onu da ben bilmem Gürkan abi bilir :)

Hallederiz no sıkıntı ?

Aslında forumda var birileri daha yapabilecek :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cevaplar için herkese teşekkürler,birgün kesinlikle arabamın tamponunda böyle değişiklik yapmak istiyorum,ama yeni aldığım için çok da acelesi yok.rs in türkiyeye gelmesini beklemek en mantıklısı galiba şimdilik.geldikten sonra nasılsa hem orjinalini hem benzerini bulmamız daha da kolay olacak.hem de şimdiki ödemelerim biraz azalmış olur:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 3 ay sonra...
Bir saat önce, Servet Ö. yazdı:

Soyle seyleri gozden kacirmayin arkadaslar

016_rallyways_sema_slideshow_2015.jpg

O kadar amarikalara gittin de bana şu stoptan getirmedin :)  350 dolara çiftini veriyor adam. Koy bavula getir di mi ama :D:D

http://www.specdtuning.com/lt-foc155rled-tm.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 minute ago, H. Cenk said:

O kadar amarikalara gittin de bana şu stoptan getirmedin :)  350 dolara çiftini veriyor adam. Koy bavula getir di mi ama :D:D

http://www.specdtuning.com/lt-foc155rled-tm.html

Istedin de almadim mi abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.