Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Eru'yu Son Yolculuğuna Uğurladık

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

Bilmediğim için soruyorum; araba böyle suya batınca pert mi oluyor?

Aracın masrafı şaka gibi çıktı: 82bin küsür, Listeye şöyle bir baktım: arabada kaporta hariç herşey değişiyor. Perte çıkması gereken arabanın kasko değerinin %30'u, bu miktar neredeyse faturanın kdvsi. :)

Geçmiş olsun.

Aslinda bu arabayi kaskodan geri satin almak lazim. Hicbir yerinde bişey olmayan sikintisiz araba.

Alırsın yaptırırsın fakat geçmişinde pert kaydı çıkar. Sende kalır araba :)

O leş kokuyu gidersen bişey olmamıştır dediğin parçalar patır patır elinde kalabilir.

O değilde Sony panel yok muydu Servet başganda ya? Klasik panel görüyorum orada ben..

Vardı, kaskoya işli olmayanları söktük.

Herneyse yarına başka bir bomba patlatabilirim :)

Ayrıca eklemeyi unutmayayım, arabasız kaldığım (bana göre bir asır) sürede bana arabalarını hiç düşünmeden ve karşılık beklemeden verip yolda kalmamamı sağlayan Erkan Uludağ'a ve Mertcan Çelik'e sonsuz teşekkürler.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boşta duracağına sende durdu la araba angarada bile değildim çoğunluğunda rica ederim panpa. 6 ayda bir yıkanan arabayı 1 haftada 2 kere yıkatmışın zati :D

Deniz kokuluydu son gördüğümde rahmetli  :kıhkıh:

Bunda da bir hayır vardır :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun..  tüm mesajları okumadım ama yeni araba için kasko bozulmayabiliyor mu? suçu otopark veya belediyenin üzerine atarak. sonuçta terör olaylarında da devlet koruyamadığı için camları inen dükkanlara vb tazminat ödüyor. sizin arabanın bedelinin bir kısmını kasko belediye veya otoparktan alabiliyorsa, kasko indirminin yanmaması lazım, yeni arabaya devrederken.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun..  tüm mesajları okumadım ama yeni araba için kasko bozulmayabiliyor mu? suçu otopark veya belediyenin üzerine atarak. sonuçta terör olaylarında da devlet koruyamadığı için camları inen dükkanlara vb tazminat ödüyor. sizin arabanın bedelinin bir kısmını kasko belediye veya otoparktan alabiliyorsa, kasko indirminin yanmaması lazım, yeni arabaya devrederken.

Hasarsızlık bozulmuyor. Olayın yeri ve oluş şeklini anlatan İtfaiye raporu alıp ibraz ettik. Artık sigorta hangisine sararsa, alt yapı eksikliğinden belediyeyi mi yoksa otoparkı mı haraslar bilemiyorum. Beni bağlamıyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alırsın yaptırırsın fakat geçmişinde pert kaydı çıkar. Sende kalır araba O leş kokuyu gidersen bişey olmamıştır dediğin parçalar patır patır elinde kalabilir.

Ne bileyim, ben sanki sadece gösterge paneli, teyp aksamı, klima aksamının kumandaları falan bozulmuştur diye düşünüyordum. Tabi koku konusu büyük sorun. Ama çözülür diye tahmin ediyorum.

Neyse bu araba kaskodan alınır, yürür hale getirilir, iyi para kazandırır. Kullanıcı da patlar dediğiniz gibi.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.