Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

6 Bin Gönüllüyle Atatürk Portresi

Burak Çınar

Önerilen Mesajlar

• 2 hafta sonra...

Başardık.. 6000 olmaz bile diyenlere 10 bin ile cevap verdik :) Saatlerce güneş altında kavrulduk . Sahiden kıpkırmızı olduk ama değdi... Mustafa Kemal'in ışığının sönmediği ve sönmeyeceğini dünyaya gösterdik... :)

Kendi adıma mükemmel bir miras bıraktım. Değeri hiç birşeyle belirlenmeyecek kadar değerli :)

Sevgiler

6abehedy.jpg

yzybabab.jpg

sysene8y.jpg

upa3y3ag.jpg

y5e4egyg.jpg

equtu2u9.jpg

a3eveqe9.jpg

3u5y6ury.jpg

yhara9ah.jpg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte o mirası ben bırakamadım.Ama evladıma Atatürk sevgisini miras bıraktım.Eminimki benim kutsal sayıp saygıyla andığım değerlerime oğlumun 8 yaşında sahip çıktığını gördüğümde göğsüm kabarıyor ve gururdan gözlerim yaşarıyor.Burak seninle gurur duyuyorum abim.Emeğine yüreğine sağlık.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte o mirası ben bırakamadım.Ama evladıma Atatürk sevgisini miras bıraktım.Eminimki benim kutsal sayıp saygıyla andığım değerlerime oğlumun 8 yaşında sahip çıktığını gördüğümde göğsüm kabarıyor ve gururdan gözlerim yaşarıyor.Burak seninle gurur duyuyorum abim.Emeğine yüreğine sağlık.

Abi teşekkür ederim çok naziksin... :) Mirası bireysel bırakmadık emin ol... Peşimizden gelen bomba nesilin bu miras :) Keşke olsaydın ama olmayınca olmuyor... Daha büyüğüde olur elbet gideriz yine :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.