Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Vw Passat

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

Ben beğendim ama yeni model gibi değil makyaj gibi olmuş.Ayrıca tanıtım filminde ön o kadar basık ve yayık gözükmüyor. (cc gibi gelmedi bana)

Fiyatları saçma olsa da satarken fiyatını koruduğu için bu sınıfta alması satması mantıklı tek araba ünvanını koruyor. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni passat on numara olmuş fotolara bakacak olursak iç mekan kalite kokuyor inşallah sadece görüntüde kalmaz gerçekten kalitelidir ...10 Temmuz da Avrupa'da satışa çıkacakmış adamlar işi biliyor araç kasa değiştirecek tanıtımını piyasaya sürmeden birkaç ay önce yapıyolar ne güzel bu sayede güncel kasanın satışlarıda etkilenmiyor millette beklentide oluşmuyor , ford ne yaptı 2 senedir mondeo daha çıkacak daha çıkacak böyle olursa millette yeni kasa gelecek diye güncel kasaya bakmaz ,güvende kalmaz millette,  mondeo piyasaya çıkmış olsaydı ne güzel kendini tanıtmış olacaktı piyasaya girmiş olacaktı  şimdi ne olacak zaten TR de millette bir passat aşkı var mondeo dan önce piyasaya çıkacağı için millet mondeoya bakmayacak halbuki şu mondeoyu piyasaya sürselerdi şuan reklamını yapmış olurdu...Şimdi bizim milletin çoğu bu kasa çıkınca passata yönelir adamlar birde 1.6 120 ps dizel motor getiriyor  ,gücü aktarma da, on numara olur deme keyfine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Gün içinde takip edenler bu fiyatlara pek tabiki karşılaşmıştır! Sizlerin yorumunu merak ederek birkaç şey yazmak istiyorum;

Yeni kasa ve yapılan şeylere göre fiyatın normal seviyede arttığını düşünüyorum ben ama genel olarak yorumlar çok pahalı gibi gelmiş, şaşırtıcı.

Ayrıca dsg farklı şuan bile 13 bin tl ama yeni kasa olunca bu fark çok diyenlerin de sayısını oldukça fazla olarak gördüm. Değişiğiz biraz sanırım.

Hayırlı olsun vatana!

Donanım içeriklerini görmeden fiyatlar hakkında yorum yok :) 

1964959_705142802887800_2081898571051346

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Uzun bir aradan sonra merhaba;

B7 passat bence kullanıcıya ayıp etmiş bir kasaydı (transporter direksiyonu, koldan hız sabitleme vs) B8 kasa yeni Passatlar bence birkaç yıl evvel olması gereken veya b7 yerine çıkmış olması gereken kasa geçte kalsa güzel olduğunu düşünüyorum 17'' jant comfort pakette standartmış diye duydum, kokpit hoş olmuş, led aydınlatmalar anahtarsız girişte comfort pakete eklendiğini okudum bu özelliklerle segmentindeki pek çok araçla daha iyi rekabet eder. 

Zaten kim ne derse desin Passat Türkiye'nin arabası, 1 yıldır TSI 160 hp DSG passat kullanıyoruz her seyahatte bu rakam aralığında inanlar niye başka araç bakarlar diye düşünüyorum. Bagaj hacmi, performansı, yakıt tüketimi çok yerinde TSI teknolojisi günümüz motor teknolojilerinin içinde çok iyi biryerde.

Açıkçası ben beğendim arkadaşlar, değişiklikte geç kaldığı ve bazı değişiklikleri skoda, golf vb daha önce gördüğümüz için belki bize öyle geliyor ama araç zarif olmuş, cc den gönüllü bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.