Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Vw Passat

Kutluhan A.

Önerilen Mesajlar

golf 7 önünde Hyundai logosu olsa satış rakamları oldukça az olurdu, heyecan verici tasarımları olduğunu düşünmüyorum.

bir çok kişi test sürüşü yapmadan vw i gözü kapalı alıyor. aklımızdaki kalite algısı bazen gözümüzü kör ediyor.

vw  kalite hissi yüksek konforlu araçlar yapıyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir iki gün önce comfort Golf içine oturdum. Focus'dan çok daha kaliteli geldi gözüme. Koltuklar daha rahat ve kumaşlar çok güzeldi. Ön konsol daha kaliteli malzeme vs. Bu arada arabada orta donanım olmasına rağmen doğru düzgün donanım yok o ayrı tabii. Highline hariç bluetooth yok ve usb de göremedim.

Passat için comfort düz vites dizel 96bin satar bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

sonunda arabaya bi karakter gelmiş.. vw saçma sapan ledlerinden kurtulup önlere ve arkaya düzgün led farlar takmış.. canlı resimlerinide gördüm iç mekan gözüme hoş geldi. güncel kasayı sevmesemde bu kasa olmuş bence

Edit: imla

Ali Mert Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Passat B8 in kangoo'nun menteşesine sürtmesi sonucu oluşan hasar. Normal bir hasar olabilir de olmayabilir de. :D Ama kesin bir şey var hissettirdiği kötü. 

lbXirLR.jpg

Kaynak:https://eksisozluk.com/volkswagen-passat-ve-renault-kangoo-kazasi--4686251?a=popular

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün, amiral'i incelemeyi düşünüyorum. Test drive sayfaları çalışmıyor randevulu derlerse süremem sanırım ama yinede içine bakalım.

Mondeo öncesi kıyas yapabilmek adına iyi olur. 508'e geçenlerde bakmıştım, İnsignia, avensis, superb, c class, 3 series hepsi biliniyor zaten :yeah:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amiral güzeldi, başlık hazırlayacağım. Videolarımı şuan beğenmedim onu hafta içi tekrar yapacağım. Neredeyse Türkiye'nin en büyük doğuş merkezine gittim ama yine de birileri test araçlarını almış gitmiş yani süremedik! Çarşamba sabah gideceğim yine yoğun olmazlarsa beyfendiler :) Birde randevu alıyoruz ona rağmen, neyse.

Buradan her kim bu işlerle uğraşıyorsa ve okuyorsa lütfen dikkate alsınlar (olurya denk gelir); bugün Porsche bile alsa insanlar test etmek istiyor üç kuruşluk arabaları insanların denemesini engellemeyin hele ki şu şu aldı gitti cümlelerini bize yansıtmanız yok mu ?

Avrupa'yı geçtim odun amerikalılar bile al anahtarı ne yaparsan yap diyor; bizimkiler adam dikip para kazanmak için sıkıştırmaktan başka birşey yapmıyorlar, bu cümlelerin tüm şirketleri ilgilendiriyor hepsi birbirinin kopyası :) 

Özetle ben beğendim.

1798547_10153065484043485_78323721055728

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özetle ben beğendim.

Yani arabayı kullanamadın, yolda gidişi, konfor, sessizlik, trim sesleri, vites geçişleri, koltukların rahatlığı, direksiyon hissi vs. vs. merak ediyorduk. Sağlam bir ağızdan Mondi vs Passat kıyaslaması lazım şu günlerde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani arabayı kullanamadın, yolda gidişi, konfor, sessizlik, trim sesleri, vites geçişleri, koltukların rahatlığı, direksiyon hissi vs. vs. merak ediyorduk. Sağlam bir ağızdan Mondi vs Passat kıyaslaması lazım şu günlerde. 

Çarşamba günü o, zaten Mondeo'da yok :(  10 gün içinde heralda yavaş yavaş olur. 

Otomobil dergileri, basın şu bu. P.tesi'den itibaren yazmaya başlarlar. Y.dışına göre iki araçta benzer sayılır ufak tefek farklar var.

İçi skoda ve golf : :(

abartıyorlar bunu yine her zaman olduğu gibi. Malzemesi vasat olursa sınıfına göre hüsran olur şahsım adına.

Bunu demişim, güncelleyelim. Sınıfının en üstlerinde seyir edebilecek düzeyde. :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Türkiye donanımlarına dizel otomatik için yeni paket geldi. Fiyatlar ciddi yukarı uçmuştu, comfortline da anlamsız boş kalıyordu araya donanım sokuşturmuşlar.

Trendline 153.200,00 TL

Impression 159.400,00 TL

Comfortline 166.800,00 TL

Highline 191.100,00 TL

Trend üzerine;

Passat Impression

İç Donanım

• "Composition Media" Radyo-MP3-WMA çalar (Türkçe dil seçenekli, 8" renkli dokunmatik ekran)
  • CD Çalar
  • Aux-in girişi

Dış Donanım

• 7 J x 17 "İstanbul" alüminyum jantlar, 215/55 R17 lastikler
  • Lastik tamir kiti*
  • Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları
  • %65 karartılmış arka ve arka yan camlar**

Konfor

• App-Connect***
  • Yol bilgisayarı (Türkçe dil seçenekli)****
  • Geri görüş kamerası "Rear Assist"***

* Stepne Impression donanım standardında yer almamaktadır.

** %65 karartılmış arka ve arka yan camlar Impression ve Highline donanım standardında yer almaktadır.

*** Geri görüş kamerası ve App-Connect sadece Impression donanım standardında yer almaktadır.

**** Renkli ekranlı yol bilgisayarı Impression donanım standardında yer almamaktadır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.