Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2.5 Focus Far Üstü Led

Önerilen Mesajlar

valla kime söylediysem güzel olur yakısır dediler :/ yabancı siteler dekinde de fiyatt işte gelmesi taktırması ucuza mal olcak bişi arıyorum :D :D

Buraya üye 100 kişiden 95'i kötü olur diyecek :) Apaçi işler yapmayın focus'a :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tşk ederim öneriniz için :)

benim yapmış oldugum ön panjur altı ufak modfiye var balık ağzı dedikleri  hem onu hemde  resimde sormak istedigim birsey var bu konuda da fikirlerinizi alabilrmiyim.

post-6957-0-60451800-1404202851_thumb.jp

kesinlikle far üstüne herhangi birşey yapma çok sırıtır ve doğan tarzı olur

başka yapma şansımız peki ? siz ne önerirsizin 

Ibrahim ÖZtürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tşk ederim öneriniz için :)

benim yapmış oldugum ön panjur altı ufak modfiye var balık ağzı dedikleri  hem onu hemde  resimde sormak istedigim birsey var bu konuda da fikirlerinizi alabilrmiyim.

attachicon.giffocus 2.5 1.6.jpg

başka yapma şansımız peki ? siz ne önerirsizin 

elbette öncelikle foto paylaşmak için ana sayfada nasıl paylaşılır kısmını okumanı öneririm

sonrasın şuan kendi farlarım üzerindebir çalışma var biraz uğraştırıcı 

Qa66DEr.jpg

gLTzkpP.jpg

tarzı olabilir. daha yapım aşamasında oktay abi yapıyor örnek olabilir

şu kaplatma işini de denersin hoşuna giderse olur. ben far camını açmadan direkt olarka led vs takacaksın sandım. ondan yapma dedim ama farı açıp içinden düzgün bir led vs çekebilirsen üst kısımlara güzel olabilir

Ismail Terhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

elbette öncelikle foto paylaşmak için ana sayfada nasıl paylaşılır kısmını okumanı öneririm

sonrasın şuan kendi farlarım üzerindebir çalışma var biraz uğraştırıcı 

Qa66DEr.jpg

gLTzkpP.jpg

tarzı olabilir. daha yapım aşamasında oktay abi yapıyor örnek olabilir

şu kaplatma işini de denersin hoşuna giderse olur. ben far camını açmadan direkt olarka led vs takacaksın sandım. ondan yapma dedim ama farı açıp içinden düzgün bir led vs çekebilirsen üst kısımlara güzel olabilir

bende göyle birsey istiyorum o farı nasıl SÖKÜLDÜ onu biliyormusunuz onu kendimiz sökebilirmiyiz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.