Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus ST - Teknik Verileri - Focus Club Tr Ayrıcalığı ile -

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

önemli olan sağlam gözükmesi :( Ayrıca sana bi sır veriyim focus ST nin tamponlarını rezalet olarak nitelendiriyorum :D Trend tamponu daha hoş :D Gerçekten :D

Herkesin tarzı kendine tabi onu tartışmam ama alt kısım daha güzel normalden..

Buarada canlı görmeden yorum yapma fazla :zha::ph34r:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hele açık renklerle kurbağaya benzer balık burnu gibi duruyor önü. o bal köpüğü renginde gördüm ilk mk3 st yi. Aston martin ağzı olmamış forda.

Olup olmadığını satış gösterecek :D:ph34r:

Bende f2 kasasını yakıştırmamıştım 3 yıl sonra değişti..Bakalım bu nekadar gidecek :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olup olmadığını satış gösterecek :(:ph34r:

Bende f2 kasasını yakıştırmamıştım 3 yıl sonra değişti..Bakalım bu nekadar gidecek :zha:

FN2 ctr bile satılıyor. f3 st hayli hayli satılır :D

F2 nin de sadece ön tamponu hoşuma gidiyor. Geri kalanıyla araç top gibi duruyor. ondanda hoşlanmıyorum. Ama 2 mi 3 mü dersen tasarım olarak 2 yi seçerdim. ST body kit olarak konuşuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sağ öndeki ST arması yeter güzelim :(

Sürmeli far ve ST Spoiler'ı sök 1.6 Ecoboost'a tak ve bana yolla Ekrem :D Bekliyorum.. 50 bin veriyorum hemen

Aahg ahg abi, nerdeeee o gunler :D

Herhalde kredi cekecem bu arac icin, cok begendim yav :zha:

RS Mondy'min yanina kardes olur !!! :ph34r:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aahg ahg abi, nerdeeee o gunler :(

Herhalde kredi cekecem bu arac icin, cok begendim yav :D

RS Mondy'min yanina kardes olur !!! :ph34r:

İç olarak bir değişiklik ve çekiciliği olmalı tabi..güzel resimler vardı sitede :zha:

Belçika'da vergi nasıldı ? emisyon mu ? ve bulabilirsen tablo olarak şu değerler şunu öder gibi yazabilirmisin ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İç olarak bir değişiklik ve çekiciliği olmalı tabi..güzel resimler vardı sitede :ph34r:

Belçika'da vergi nasıldı ? emisyon mu ? ve bulabilirsen tablo olarak şu değerler şunu öder gibi yazabilirmisin ?

Valla abi dogrusunu soylemek gerekirse pek anlamam o islerden :zha:

Ama bulabilirsem yazarim o degerleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burdan ne anladığını da söylemelisin ama :zha::ph34r: Ne diyor burda güc'e göre mi ? motor'a göre mi

co2 den bahsedilmemiş

cc'ye gore bu abi, guc'e gore degil yani burda..

Benim co2'den tek bildigim, 95 g co2 veya onun altinda emisyon'lu olan araclara vergi ödenmedigi..

Mesela su araclar gibi:

http://www.autoweek.nl/autonieuws/16388/ook-ford-fiesta-met-wegenbelastingvrije-versie

http://www.autoweek.nl/autonieuws/16387/wereldprimeur-autorai-belastingvrije-ford-focus

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.