Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Edge Üretim Versiyonu Tanıtıldı - 2015 Ford Edge Europe - Yeni 2.0 Tdci Motor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

25.12.2015 - 16:26 tarihinde, Soner Perk yazdı:

Amerika da yapılan test sürüşlerinde çok olumlu izlenimler var bilhassa ses yalıtımı, gürültü önleme sistemi,kullanım sürüş zevki, malzeme kalitesi ve motor konularında. Testler   2.0 yada 2,7 Lt  ecooboost ile yapıldığından motor konusunu ayrı tutmak lazım.

Fiyat ne olur dersek, Benzer araç Evoque 2.0 lt dizel 180 ps, otomatik , Almanya basic fiyat 46.000 Euro, bizde 310.000 TL

Ford Edge ise yine benzer motor ve otomatik vites , Almanya da 50.000 Euro olduğuna göre , yüksek vergiler ile bu araç 300.000 TL den aşağıya gelemez. Avrupa da RR Evoque dan pahalı bir araba 

bir karşılaştırma daha, almanyada Mondeo 2.0 lt dizel powershift 39.000. Euro, bizde 180.000 TL, 50.000 Euroluk Edge  bu durumda rahatlıkla 300.000 TL ye sunulur diye hesaplıyorum

Şahsuvaroğlu telefonda 100.000 USD dedi

Soner Perk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
2 saat önce, H. Cenk yazdı:
Evet 40-50 bin liralık ibiza fabia falan gibi VAG araçlarında standart olan özellik. Fordda anca 100 bin dolar seviyesinde olabiliyore [emoji4] 

Bi-xenonlu focus vb araçlarda da var. (Custom Transitte de var)

Ben sevmiyorum keşke kapatabilsem, buna focus mk3'deki gibi ters yönde ampül takarak yapmalılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 5 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.