Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Edge Üretim Versiyonu Tanıtıldı - 2015 Ford Edge Europe - Yeni 2.0 Tdci Motor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Değil tabii ki fakat rekabet çok :) Zaten bir elin parmağı hocam siz almak istiyorsunuz ve bu size engel oluyor mu gerçekten?

Düşünüyorum tabi ama şuan bana göre alınacak Mondeo yok. Dizel ve otomatik almam şart. 1.5 dizel otomatiğin motor şanzıman uyumunu beğeniyorum ama Mondeo'da o yok. 1.6 dizel manuel. Diyelim dedik ki madem düşük hacimli dizel otomatik yok hadi paraya kıyalım 2.0 otomatik alalım, mevcut motor şanzıman biraz demode kaldı. Şimdi alacaksın, kısa süre sonra yeni, daha güçlü, daha az yakan motorlusu çıkacak, aldığımıza pişman olacağız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

31 dakika önce, Mehmet Gün said:

Düşünüyorum tabi ama şuan bana göre alınacak Mondeo yok. Dizel ve otomatik almam şart. 1.5 dizel otomatiğin motor şanzıman uyumunu beğeniyorum ama Mondeo'da o yok. 1.6 dizel manuel. Diyelim dedik ki madem düşük hacimli dizel otomatik yok hadi paraya kıyalım 2.0 otomatik alalım, mevcut motor şanzıman biraz demode kaldı. Şimdi alacaksın, kısa süre sonra yeni, daha güçlü, daha az yakan motorlusu çıkacak, aldığımıza pişman olacağız. 

Evet bence de şuan alınacak Mondeo yok :) 1.6 Tdci harici o da ille de manuel isteyenler için tabii :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 25.06.2014 at 11:07, Servet Özkan said:

Türkiyeye gelirken Duster'a benzetirler rahat olun ;)

kesinlikle jantıydı halojen farıydı koltuğuydu müzik sistemiydi.. bellide olmaz tabi belki standart sony gelir bi xenon far falan .. yalnız araç amerikan ciplerinin yüzünü almış sonunda trdede böyle araçlar olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Burhan Bakar said:

Acaba sync 2 güncelleme ile 3 olur mu?

Standart donanımlar çok güzel,umarım devletin yapmadığı fedakarlığı otosan yapar

Hayır.

47 dakika önce, Emre Gül said:

kesinlikle jantıydı halojen farıydı koltuğuydu müzik sistemiydi.. bellide olmaz tabi belki standart sony gelir bi xenon far falan .. yalnız araç amerikan ciplerinin yüzünü almış sonunda trdede böyle araçlar olacak

Donanımlarını açıkladık. Öyle bir durum tabii ki yok diğer modeller gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Yakup Çağatay said:

6 saat önce, Kaan Yagizer said:

approx. 90k USD 

En çok hayal sınırlarımızın dolar ve ötv yüzünden bu denli daralması insanın canını sıkıyor. Vergilerle şişirilmemiş ücretine eder diyebilirim kendi hesabımca. Bu paralara insanın canı acıyor, mantık sınırlarından epeeey bi uzaklaşıyor be ya. 30k Euro verir iki senede bir gir çık yapmacasına gider mustang alırım dedirtiyor insana.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Yakup Çağatay said:

Ahah :D Turkish deneme arabası canım.Kış lastiği sonuçta en kötüsü bile idare eder. Petlas birinci lig lastiği değil (henüz).

Turkish deneme arabasına turkish lastik takmışlar iyi yapmışlar bence .Baktılar karda kışta michelin,goodyear,continental gitmiyor en iyisi petlas takalım demişler :) petlas 1.lig değil süper lig lastiği :) Şaka bir tarafa da petlas kış lastigi kar performansı gerçekten çok iyi .Seneye süper lige çıkacak :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.