Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 1.6 Comfort 100 Beygir Benzinli(+Tüp)Hakkında Sorularım..

İbrahim Emre Ersarı

Önerilen Mesajlar

slm arkadaşlar henüz arabam yok aranıza yeni katıldım ve focus almak istriyorum benzinli comfort ile ilgili bi konu açtım aklıma takılan soruları sormak istiyorum.

2011 model az km li brc marka tüplü 1.6comfort almak üzereyim,nelere dikkat etmeliyim almadan önce.yakıt olarak tüpte karma tüketim 30 kr yi geçermi sizce?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle hoşgeldin

ben aynı aracı kullanıyorum

çok üstün bir performans bekliyorsanız farklı (titanium vs) bakmanızı tavsiye ederim

o kasa içerisinde tüple en iyi uyumu veren motordur kendisi

ben şuan 28 lt ile şehiriçi 250-280 km arası yol yapıyorum (lpg de) 

onun dışında gayet güzel mütevazi bir araçtır kendisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

forumun genelinde focus 3 olduğundan pek rağbet görmedi bu konu :)

Konunun 3 veya 2 veya 1 ile farkı yokki. Forumda dünya kadar lpg konusu var, aynı şeylere hiç okumadan sorarlarsa kimse cevap vermek için yorulmaz, çöp olmaması için aynı şeyleri farklı başlıklar ile sormayın diyoruz ama her gelene aynı şeylere söylemek de yoruyor..

Biraz düşünce ve mantık ile bunları aşabiliriz he biraz da OKUMAK ile Türklerin en becerikli olduğu konu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup hocam sadece lpg ile ilgili değil 

slm arkadaşlar henüz arabam yok aranıza yeni katıldım ve focus almak istriyorum benzinli comfort ile ilgili bi konu açtım aklıma takılan soruları sormak istiyorum.

2011 model az km li brc marka tüplü 1.6comfort almak üzereyim,nelere dikkat etmeliyim almadan önce.yakıt olarak tüpte karma tüketim 30 kr yi geçermi sizce?

en azından titanium ile comfort arasındaki motor ve hp gücü farkı da anlatılabilir.arkadaş genel bir soru sormuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup hocam sadece lpg ile ilgili değil 

en azından titanium ile comfort arasındaki motor ve hp gücü farkı da anlatılabilir.arkadaş genel bir soru sormuş

Onu kastettiğini düşünmedim :) Hala da aynı gerçi. Sonuçta beygir şu bu onlara alıcının dikkat etmesi lazım sonuçta fiyat farkı olabiliyor haliyle onun yerine bu demek biraz zor. Neyse ben ilk mesajdan sadece lpg anladım araç alırken dikkat edilmesi gereken şeylerde genel şeyler ve binlerce kez söylendi bunlar biraz arama yapsınlar değil mi :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.