Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Generali Sigorta Grev,lokavt V.s Teminatı Hk

Önerilen Mesajlar

Selamlar

Aracıma bugün generali sigortadan sigorta+ kasko teklifi aldım kampanya varmış geçen yıl neova sigortaya yaptırmıştım bu yıl %30 hasarsızlık ile birlikte verilen fiyat neovaya göre çok uygun fakat poliçede şöyle bir madde var bunu tam anlayamadım.

c04fe5fa0f.JPG

Eğer gösteri v.s sonucu hasar oluşur ise sigorta şirketi isterse bunu kapsam dışı mı bırakabilecek?

Prestij Kasko Ekstra Sigortası Özel Şartları için tıklayınız

Herkese iyi geceler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikamet ettiğinil ile göre bu oran belirleniyor.Bu iller hangileri tam bilmiyorum ama güneydoğu v.s bazı illerde uygulanıyormuş zaten risk var gibi düşünüyorlar.

Arkadaşlar kasko ile başka bir sorum var;

-benim araç style plus ama ruhsatta bu yazmadığı için aracın kasko bedeli 36 bin TL görünüyor,plus paketi sonradan eklenmiş özellik gibi algılıyorlar ilerde cam kırılsa belki ısıtmalı bile takılmayacak faturayı istedi kasko şirketi plus olduğuna dair bende fatura yok 2.el aldım aracı hatta 3 bile sayılır

Style Plus yada paketli aracı olanlar kaskoda nasıl bir yol izliyor acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ikamet ettiğinil ile göre bu oran belirleniyor.Bu iller hangileri tam bilmiyorum ama güneydoğu v.s bazı illerde uygulanıyormuş zaten risk var gibi düşünüyorlar.

-benim araç style plus ama ruhsatta bu yazmadığı için aracın kasko bedeli 36 bin TL görünüyor,plus paketi sonradan eklenmiş özellik gibi algılıyorlar ilerde cam kırılsa belki ısıtmalı bile takılmayacak faturayı istedi kasko şirketi plus olduğuna dair bende fatura yok 2.el aldım aracı hatta 3 bile sayılır

Aldığınız bayiden kaşeli donanım listesinizi isteyin üzerinde şase no olacak haliyle faturada da var.Bitmiştir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi birisi geldi arabaya molotof attı kasko bunu karşılamayacak mı

Poliçeye göre değişir tabiki. Hiç karşılamayabilir, belli oranda karşılayabilir, tamamını karşılayabilir.

ilginç. anadoluda bu işler çok rahat oluyor, acenteme plus paket var değeri 1000tl dedim. tamam ekledim dedi olay bitti :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende fatura yok 2.el aldım aracı hatta 3 bile sayılır

Aldığınız bayiden kaşeli donanım listesinizi isteyin üzerinde şase no olacak haliyle faturada da var.Bitmiştir. 

Araç Tan Oto'dan alınmış bende fatura yok ikinci el olarak satın aldım ilk sahibini de tanımıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.