Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

araçta sunroof var yani peki panaromik cam tavanmı bunun bilgisi varmı. birde şu touch olayı çok can sıkıcı babacığım sen pakete koy alan alsın öyle değilmi harita çalışmaz ise çalışmasın ilerde bir yazılım çıkar çalışır. ama böyle ne olacak şimdi alanlar touchsuz alacak 6 ay sonra alanlar touchlu. şimdi alanın günahı nedirki bence bir paket olmalı touch paketi fiyatı neyse ne. navi için 6 ay bir sene sonra bir yazılım çıkartırsın sorun kalmaz.bu benim şahsi fikrimdir. touch olmayışına kızdımda biraz kabalık için herkesten özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araçta sunroof var yani peki panaromik cam tavanmı bunun bilgisi varmı. birde şu touch olayı çok can sıkıcı babacığım sen pakete koy alan alsın öyle değilmi harita çalışmaz ise çalışmasın ilerde bir yazılım çıkar çalışır. ama böyle ne olacak şimdi alanlar touchsuz alacak 6 ay sonra alanlar touchlu. şimdi alanın günahı nedirki bence bir paket olmalı touch paketi fiyatı neyse ne. navi için 6 ay bir sene sonra bir yazılım çıkartırsın sorun kalmaz.bu benim şahsi fikrimdir. touch olmayışına kızdımda biraz kabalık için herkesten özür dilerim.

bana göre touch tr ye gelmez.. gelirse de en az 4000-5000 lira isterler..o da focusun fiyatını 60 küsür binlere getirir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar Touch olayına bukadar takılmayın bence.Sınıfında birsürü "ilk" yaşatacak bizlere Focus III.

Umarım "ilk" olarak sınıfının en yüksek fiyatını yaşatmazda hepimiz focus 3 ü alıp mutlu oluruz değil mi? bu kadar merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Haaa bir de ses yalıtımı konusunda çok iyi falan diyorlar ama videolarda sanki biraz uğultu var gibi inşallah focus 2 gibi olmaz. Test aracını kullanıpda ses konusunda tatmin olmazsam yanına bile yaklaşmam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer forumdan arkadaşın yazdığına göre gelecek motorlar şunlarmış

Motor Seçenekleri:

1) 1.6L 125 PS Benzinli 5 ileri manuel vites (139g/km)

2) 1.6L 180 PS EcoBoost 6 ileri manuel vites (139g/km)

3) 1.6L 95 PS Dizel 6 İleri Manuel Vites (109g/km)

4) 1.6L 115 PS Dizel 6 ileri manuel vites (109g/km)

Ee şimdi 150 hp Ecoboost yalan mı oldu valla en çok bu motoru bekliyodum hayal kırıklığına uğradım :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgileri burdan aldım 180 tabiki daha iyi ama 180'in hem fiyat farkı fazla olacaktır hemde çok fazla bir güç bence,150 hp ideal geliyordu bana piyasada zaten 180 beygir motor çokca var bu 150 beygir ara motor olarak iyi olurdu.

uA_Y_C_A tarafından düzenlendi
Arkadaşlar forum linki vermek yasaktır
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.