Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

merhaba 2013 focus 1.6 dizel arabamın yedek anahtarı ile çalıştırmak istedim.  imbobilizer devre dışı bırakmasılınız şekilinde yazı çıktı..

nasıl devre dışı bırakılır? yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Merhabalar iki hafta önce focus sahibi oldum(12 dizel 95ps)araçla ilgili bazı sorularım olacaktı.

1-Aracın donanım paketi hakkında bir bilgim yok(aldığım kişi emlakçıydı onada takasla gelmiş pek bilinçli birisi değildi).araçta özellik olarak hız sabitleyici,çelik jantlı,4 cam otomatik,karartılmış arka camlar gibi şeyler mevcut ama otomatik far,yağmur sensörü vs.gibi özellikler yok,ön tamponu değişmiş sis farı yok şuan lakin far kumanda panelinde ön ve arka sis düğmesi mevcut.

2-aracın birinci anahtarı kayıp yedek anahtar ile teslim aldım kendisinde olmadığını söyledi satan kişi,yedek ahantarda herhangi bir fonksiyon yok kapıya sokarak kilitleme ve açma işlemini yapıyorum.uzaktan kumandalı bir anahtar yaptırmak çok masraflımı?teşekkürler

S. Batuhan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, S. Batuhan Özkan yazdı:

Merhabalar iki hafta önce focus sahibi oldum(12 dizel 95ps)araçla ilgili bazı sorularım olacaktı.

1-Aracın donanım paketi hakkında bir bilgim yok(aldığım kişi emlakçıydı onada takasla gelmiş pek bilinçli birisi değildi).araçta özellik olarak hız sabitleyici,çelik jantlı,4 cam otomatik,karartılmış arka camlar gibi şeyler mevcut ama otomatik far,yağmur sensörü vs.gibi özellikler yok,ön tamponu değişmiş sis farı yok şuan lakin far kumanda panelinde ön ve arka sis düğmesi mevcut.

2-aracın birinci anahtarı kayıp yedek anahtar ile teslim aldım kendisinde olmadığını söyledi satan kişi,yedek ahantarda herhangi bir fonksiyon yok kapıya sokarak kilitleme ve açma işlemini yapıyorum.uzaktan kumandalı bir anahtar yaptırmak çok masraflımı?teşekkürler

Donanımı buradan çıkartabilirsiniz.

https://www.focusclubtr.com/topic/3230-focusun-yeni-donanım-listesi-güncel-değişiklikler-2013-değişiklikleri-eklendi/

Uzaktan kumanda için servise veya dışarda bu tür işlemi yapanlara sormak lazım maaliyetini. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
on puanlık soru ön cam kenarlarındaki bu plastikler camın altına giriyor mu

450.jpg.af2a6e0621fee8e416f9ee0bd0df24be.jpg

Onlar sonradan degisebiliyor diye biliyorum. Degisiyorsa girmiyodur tirnaklidir. Bilgisayara gecince bakayim.
--10 dakika sonra eklendi--

@Mete Turfan değişebiliyor o parça. parça kodunu jpeg olarak ekliyorum.

Adsız.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Yahya Akman yazdı:

Onlar sonradan degisebiliyor diye biliyorum. Degisiyorsa girmiyodur tirnaklidir. Bilgisayara gecince bakayim.

--10 dakika sonra eklendi--

@Mete Turfan değişebiliyor o parça. parça kodunu jpeg olarak ekliyorum.

Adsız.jpg

Çok sağol kardeşim 

Ufak tefek çizikler vardı oto yikamada baya büyüdü kötü görünüyor bi servisten fiyat alayım 

Mete Turfan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

O ikaz lambası tek başına yanmaz kırmızı ve sarı renkte yanar kullanım kitapçığında hangi ikazları verdiği yazar. Resimdeki Gostergede yanan ışıklar motor çalışınca söner normal yani

Aşkın Aşık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.