Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 100 Ps Powershift Test Sürüşü - Motor Sesi - İç & Dış Görünüm

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Daha uzun bir testini yapmak ümidi ile 2014 Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 100 Ps Powershift Test Sürüşü - Motor Sesi - İç & Dış Görünüm videosunu sizlere sunarım :)

Ford'un en minik ve teknolojik bebesi karşınızda!

Makyajdan kısa kısa bazı yerlerde bahsetmiştik onları yazmak yerine link veriyorum, merak isteyenler kaçırmasın :yeah:

Ayrıca eskiden çektiğim 1.0 eb ps ses videosu: 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çekimdeki açıdan mıdır bilmiyorum ama bu araçta da konsol ile kapının birleşim yerinde estetik sorunlar var gibi,birde araç fazla mı küçük yoksa sürücü (Sanırım Çağatay bey)o şekilde mi kullanmayı tercih etmiş direksiyon simidi dizlere yapışmış gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

yakup bey merhaba,

belliki arabayı beğenmişsiniz :) ben de bugun itibariyle aynı özelliklerdeki fiesta dan almış bulunuyorum, arabanın herşeyi mükemmel fakat arabayı alıp ewe dönüş yolunda farkettim ki sitede okuduğum şanzıman ses olayı benim arabamdada var.1-2-3. viteslerde bildiğiniz teneke sesi geliyor sol alttan ön tekerleğin ordan yani şanzımandan acayip moralim bozuldu. özene bezene aldığım arabama daha 50 km de ıken yazılım yada baska oynamalar yaptırmak istemiyorum haliyle. sitedeki konu başlıklarını da inceledim ama bu teneke sürtme sesi normal değil herhalde yada buna tamamen çözüm bulan bir kullanıcı var mı acaba teknik anlamda ne önerirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.