Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Ford Motor Yağları ve Tavsiyesi Listesi (Focus 1, Focus 2, Focus 3)

Önerilen Mesajlar

5 saat önce, Ozan Kar yazdı:

sen cidden matematik bilmiyon la 😄😄 

129,75<129,90 😄 

Ben n11deki satıcıdan almıştım en son mobili sorun yaşamamıştım, zaten %100 profili.

https://urun.n11.com/motor-yagi/mobil-super-3000-x1-formula-fe-5w-30-4-litre-motor-yagi-skt-2023-P168583072

16/05/2018 de 83.25e almışım.

--3 dakika sonra eklendi--

bu da n11deki kargo dahil hbden ucuzu, zaten satıcı da aynı

https://urun.n11.com/motor-yagi/motul-8100-eco-nergy-5w30-4lt-100-sentetik-motor-yagi-P255747913

--4 dakika sonra eklendi--

bu da aynı fiyata daha iyi satıcıdan olanı

https://urun.n11.com/motor-yagi/motul-8100-eco-nergy-5w30-4-litre-P112347655

yaşasın n11 😄 

la benim denk geldiğimde + kargo vardı, n11'deki zilyon tane satıcıyı araştırmadım 0,15 tl için :kıhkıh:

Bu arada n11'in sepette ekstra indirimleri neyim oluyordu bir ara %22 indirim çıktı, sonra gitti, neye göre gitti onu da bilmiyorum.

motul mu mobil mi diye düşünüyor insan da cevabı olmadığından ve tahminimce mobil'i bulması daha kolay olduğundan mobil alırım gibime geliyor. Bir daha bakayım 5 litrelik var mı, ekstra yağ olsun bagajda istiyorum da olamayacak gibin.

ahan da ben bunu alıyorum direkt, mobil'in 5 litreliğini bulamadım, 4+1'de de litre başına 0,15 kuruştan bile fazla filan zararım oluyor :kıhkıh:

https://urun.n11.com/motor-yagi/motul-8100-eco-nergy-5w30-5-litre-P112347657

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

la benim denk geldiğimde + kargo vardı, n11'deki zilyon tane satıcıyı araştırmadım 0,15 tl için :kıhkıh:

Bu arada n11'in sepette ekstra indirimleri neyim oluyordu bir ara %22 indirim çıktı, sonra gitti, neye göre gitti onu da bilmiyorum.

motul mu mobil mi diye düşünüyor insan da cevabı olmadığından ve tahminimce mobil'i bulması daha kolay olduğundan mobil alırım gibime geliyor. Bir daha bakayım 5 litrelik var mı, ekstra yağ olsun bagajda istiyorum da olamayacak gibin.

Fiyata göre sırala seçeneği var biliyon demi 😄 

bizim arabalar hiç yağ eksiltmedi bugüne kadar yani bence gerek yok ama istiyosan 4+1 al fazla bişey farketmez heralde. 

Motul istiyosan 2cr_ankara ya instagramdan ulaş. 

Ben mobil kullanıyodum ama bi nedeni yok. 

Youtubeda bi kanalın çeşitli testleri var aşınma üzerine ama anlamlı mı bilmiyorum. Vag için olanda ciddi fark vardı mobile göre. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
2 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

Fiyata göre sırala seçeneği var biliyon demi 😄 

bizim arabalar hiç yağ eksiltmedi bugüne kadar yani bence gerek yok ama istiyosan 4+1 al fazla bişey farketmez heralde. 

Motul istiyosan 2cr_ankara ya instagramdan ulaş. 

Ben mobil kullanıyodum ama bi nedeni yok. 

Youtubeda bi kanalın çeşitli testleri var aşınma üzerine ama anlamlı mı bilmiyorum. Vag için olanda ciddi fark vardı mobile göre. 

Benimkinin 1 litre eksiltmişliği var la, servise bir şey için gittiğimde kış kontrolü adı altında cam suyuna ekstra para kitlerken fark etmişlerdi.

Ben bunun yağına suyuna bakmadım la hiç bir bakayım. Bir de antifrizi nereden alıyordun sen?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben konuya uzun süredir bakmamışım, ama gerekli cevaplar verilmiş. 

02.12.2018 - 19:26 tarihinde, mehmet ceylan yazdı:

Bazı ustalar yağ kaçırınca 10 w 40 yağ  koyuyorlarmış soğuk yerlerde . ne derece doğru bilemedim.  sizin fikriniz nedir.

Gerçekten yağ azalması var mı yok mu, bir süre takip edin, belirgin azalma varsa nedenini bulmak en doğrusu.

Kalın yağ önermem, var olanla ekleyerek devam derim. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim yağ değişimim 1000 km geçti.İlk kez bu kadar ihmal ettim.Ahhh Ekonomi..Fakat yağda eksilme ve akışkanlıkta problem yok,gayet güzel görünüyor.Mobil 3000 Formula Fe kullanmıştım.Sanırım yine aynısını alacağım.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
6 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Ben bunun yağına suyuna bakmadım la hiç bir bakayım. Bir de antifrizi nereden alıyordun sen?

Ben baktım 😄 

almadım hiç, puntoya aldım onuda serviste opet koydular.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.