Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Motor Yağları ve Tavsiyesi Listesi (Focus 1, Focus 2, Focus 3 ve Focus 4)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Castrol'a geçecek Ford Türkiye yakında. Şahsuvar şimdiden geçiyor misal. 

Kalite olarak bence birbirini aratmaz mobil ve castrol. Bir ara focusların yağ kapağında castrol öneriliyordu (in english tabi). Şimdi nasıl bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Kubilay Yıldırımbayazıt yazdı:

Kalite olarak bence birbirini aratmaz mobil ve castrol. Bir ara focusların yağ kapağında castrol öneriliyordu (in english tabi). Şimdi nasıl bilmiyorum. 

O yıllardır öyle ama Rekabet Kurulu gereği Türkiye'de o kapaklar değiştiriliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

O yıllardır öyle ama Rekabet Kurulu gereği Türkiye'de o kapaklar değiştiriliyor.

??Benim gördüğüm 1.0 eb test aracıydı yanılmıyorsam belki test aracı olduğundan değiştirilmemiştir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
8 dakika önce, Kubilay Yıldırımbayazıt yazdı:

Bosch filtreleri nereden alıyorsunuz?

Bu sefer FZ rulmandan aldım. Daha önce 2 bakım alo parçadan aldım. Bosch, Mann yada UFI alabilirsiniz filtreleri hepsi yüksek kalitededir. 

Ama polen filtresini mutlaka bosch karbonlu alın 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ama polen filtresini mutlaka bosch karbonlu alın 

Bu yazı üzerine bugün Ankara'da Bosch karbonlu filtre arayışına girdim ama bulamadım, fz rulman n11 sayfasından sipariş verdim hatta yanına motul 8100fe 5WX30 yağıda ekledim şımartayım dedim aracımı ?

Ürünler gelir gelmez bakımdayız [emoji106]

Yağ filtresi de değişecek şimdi tam net olarak 3.8lt mi koyduruyoruz ?

Bir önceki bakımda çırağın dalgınlığına gelip fazla yağ koymuşlardı motora giren yağın fazlasını geri çektirmek zorunda kaldık, aynı şeyleri yaşamamak için bu sefer her parçayı kendim aldım başında dikilecem bitene kadar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi günler arkadaşlar.fomdada yazmıştım aracın bijon kapaklarının garantiden değişmediğini bu ve pahalı olmasından dolayı 9.ayda garantisi biteceği için yağ km dolan aracımı sanayide değiştirmek istiyorum.yağcı iyi bir arkadaşım birşey olmaz 5/30 mobil en kaliteli yağ diyor bende castrol dediğimi dediğimde mobil daha iyi dedi sizce hangi yağı kullanmalıyım cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

32 dakika önce, Alparslan Özaslan yazdı:

İyi günler arkadaşlar.fomdada yazmıştım aracın bijon kapaklarının garantiden değişmediğini bu ve pahalı olmasından dolayı 9.ayda garantisi biteceği için yağ km dolan aracımı sanayide değiştirmek istiyorum.yağcı iyi bir arkadaşım birşey olmaz 5/30 mobil en kaliteli yağ diyor bende castrol dediğimi dediğimde mobil daha iyi dedi sizce hangi yağı kullanmalıyım cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Bu konu içinde çok konuşulan konudur :) İlk sayfadaki özellik sağlansın yeter.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Motor Yağları ve Tavsiyesi Listesi (Focus 1, Focus 2, Focus 3 ve Focus 4) olarak değiştirdi
  • Ozan Kar, bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.