Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus II Aux - Fm Transmitter Görevi Yapabiliyor!

Emre V.

Önerilen Mesajlar

Bugun arabada müzik dinlerken can sıkıntısı olarak daha önceden kimsenin etkisi altında olmadan öğrendiğim aslında bir çoğunuzun bildiği konuyu ele almak istedim.Belki benim gibi bilmeyenler vardır :dirdir:

AUX girişi meğer bi nevi fm transmitter görevi görüyormuş fakat biraz daha ses kalitesi iyi ama cd kadar değil.

Gerekli olan malzemeler :

3.5mm girişinde tüm mp3 çalar

3.5mm 2 girişli uç.

Ve AUX girişli bi mp3 teybiniz olması.. :dead:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

YkP CgTy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam Yakup abi... Bende bi süredir cd çekmekten sıkılıp Fm Transmitter kullanıyordum ama ses kalitesi çok düşüyordu şimdi bi nebze olsa Sony Teybimizde Sony mp3 playerin verdiği bass ile müzik dinleyebiliyorum :dirdir:

Keşke aux girişini arka cam resistans düğmesinin yanına koysalardı.Forumda vardı sanırım ama o el emeği :dead:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet olabilir :dirdir:

Burada müzikten müziğe çok fark ediyor..

Ben iphone'den müziği alıyorum bazı müzikler çok kötü hatta mono çalıyor.. Bazıları ise cd'den farkı yok..Bu farkı açıklamalı anlatacağım müsait zamanda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

2007 Trend modeli arabamda AUX giriş kablosu torpidoda yoktu. Ankara'da araştırma sonucu Anıtkabir'in karşısında (Akdeniz Cad.) bir yer buldum sağolsun 25-30 dakikada 50 TL karşılığı teypten torpidoya kablo çekti şimdi sorunsuz kullanıyorum. Teyp üzerinde AUX tuşu varsa yapılıyor bilgilerinize.

Not: Ankara'da isteyen olursa adresini ve telefon numarasını verebilirm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde collection var benim aractada aux girişi yok.geçen gün servise gittim aux girişi siparişi verdim 20 tl'ye yarına gelecek.bence farklı bi yere gidip 50 tl vermeye gerek yok orjinal girişi 20 tl zaten hazır kablosu var sadece soketi takmak kalıyo bize

cihan göktekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde collection var benim aractada aux girişi yok.geçen gün servise gittim aux girişi siparişi verdim 20 tl'ye yarına gelecek.bence farklı bi yere gidip 50 tl vermeye gerek yok orjinal girişi 20 tl zaten hazır kablosu var sadece soketi takmak kalıyo bize

AUX girişi torpidoya kadar kablo yardımıyla getirilen soketle, teyp üzerinden hiç çıkış yapılmamış olanı ayırt etmek lazım. benim söylediğim trendler için. bildigim kadarıyla collectionlarda soket torpito içerisinde sadece 3,5 mm'lik giriş eksik. öyle olsaydı eğer servise 20 tl vermek bile bana saçma gelirdi.

yorum yapmadan önce dikkatli okumanızı tavsiye ediyorum.

Mehmet Türkcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Kardeşim paylaşım için teşekkür ederim bende 06 ghia var forumda aux girişi bağlamayı flan öğrendim saolsun abilerimiz anlatmışlar bu sabah arabada gelirken torpidoda aux girişinin takılacağı yere bi bakıyım dedim meğersem aux girişi varmış zaten bu kadarmı saçma bi yere konur 4 senedir haberim yoktu :)

Yasin Pekdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.