Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2.5 Led Sis Ampülü ( Ice Blue )

Önerilen Mesajlar

Geçenlerde almış olduğum ürün nihayet elime geçti çok fazla hoşuma gitmedi ama gelmişken taktım almak isteyen arkadaşlara fikir olsun diye fotoğrafları paylaşıyorum.Renk olarak sarı beyaz ve bu renk vardı fiyatı 16 dolar h11 soket (orjinali de bu şeklilde )arıza lambası da yakmadı.Ayrıca anahtar kılıfı aldım çok güzelmiş.

ansv.jpg

sqrv.jpg

1eov.jpg

y1n3.jpgthp12.jpgyz5yy.jpgbmkf.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Valla karşıdan bu şekilde bir araç gelse ben iyi dileklerde bulunmam başkaları da kulaklarınızı çınlatıyordur

yok abi bu kadar parlak değil fotoğrafta böyle çıktı açıkçası aldığımdan beri normal ampul varken bile ihtiyaç duymadım akşama doğru loş ortamda aklıma gelirse kullanıyorum görüntü amaçlı sadece 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla karşıdan bu şekilde bir araç gelse ben iyi dileklerde bulunmam başkaları da kulaklarınızı çınlatıyordur

fotoğraftan kaynaklı, sis farındaki bu tip bir ampul göz almaz. halojenden kat kat daha güçsüz aydınlatma olarak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden bahsettiğini anlamadım profilinde eksiklik var hangi araç için söylüyorsun ampül mü komple led li stop mu?

Profilde eksiklikler varmış hemen düzelttim. Anlatmak istediğimi bir video ile özetlersek;

http://www.youtube.com/watch?v=LUpZKajFOKc gibi yapmak istiyorum. Bunları ebay vb yabancı sitelerden bulabiliriz ancak beceremediğimden dolayı sanayide veya gitti g. hepsi b gibi yerlerden temin etmek istedim bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Profilde eksiklikler varmış hemen düzelttim. Anlatmak istediğimi bir video ile özetlersek;

http://www.youtube.com/watch?v=LUpZKajFOKc gibi yapmak istiyorum. Bunları ebay vb yabancı sitelerden bulabiliriz ancak beceremediğimden dolayı sanayide veya gitti g. hepsi b gibi yerlerden temin etmek istedim bulamadım. 

led ampullerin bazılarında modül var değişik türlerde fardoktoru.com ve gittigidiyorda led ampül diye ararsan bü tip ampüllerden bulabilirsin ayrıca stop modülü diye de google da ara istediğin gibi bişeyler umarım bulursun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.