Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Dikkat..başıma Gelen Yeni Dolandırma Sistemi..

Burak Koç

Önerilen Mesajlar

Birde adamların arama saati dikkatimi çekti düşündükçe.Akşam saat 23;30 civarıydı..yani insanların tv karşısında tam uyuma uymama arası kaldığı bir saat..Şimdi düşünüyorumda özellikle seçilmiş bir saat bence..

Mesela gündüz arasa,ayık kafayla hadi len dersin belki...gece yarısından sonra arayıp uykundan uyandırsa,o kafaylada küfür edip kaparsın....Ama akşam 23:30 civarı sanki daha mantıklı..Ben o saatde tv karşısında içim geçiyor vaziyetlerdeydim ve tel çalınca o kafayla nerdeyse şifreyi verecektim..

Bu benim fikrim tabi...ama gerçekten benim düşündüğüm gibi arama saatini bile düşünüyorlarsa bu adamlar,valla korkulur bunlardan..keşke bu zekalarını daha yararlı işlerde kullanabilseler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde adamların arama saati dikkatimi çekti düşündükçe.Akşam saat 23;30 civarıydı..yani insanların tv karşısında tam uyuma uymama arası kaldığı bir saat..Şimdi düşünüyorumda özellikle seçilmiş bir saat bence..

Mesela gündüz arasa,ayık kafayla hadi len dersin belki...gece yarısından sonra arayıp uykundan uyandırsa,o kafaylada küfür edip kaparsın....Ama akşam 23:30 civarı sanki daha mantıklı..Ben o saatde tv karşısında içim geçiyor vaziyetlerdeydim ve tel çalınca o kafayla nerdeyse şifreyi verecektim..

Bu benim fikrim tabi...ama gerçekten benim düşündüğüm gibi arama saatini bile düşünüyorlarsa bu adamlar,valla korkulur bunlardan..keşke bu zekalarını daha yararlı işlerde kullanabilseler.

Kesinlikle düşünüyorlar. Hatta takip ettiklerini bile düşünmüştüm, 3-4 sene önce yaz boyunca dedemin yanında olmadığım tek bir gün vardı, o gün sabah 7 gibi arayıp polis ayağına kontör aldırmışlardı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız bu alipay denilen şey,çin'in paypal'i gibi birşey yani ödeme yöntem sitesi. 

Alışveriş değil. Onlar farklı

ben ali görünce alibaba sandım bir ara bakınca fark etmemişim uyarı için teşekkürler 

İlk defa duydum aklımızda olsun ;)

Edit. Düzeltmiş :)

Ramazan konu dışı bir soru sormak isterim sana,bu fotoğrafı çektirirken kime kızdın çok haşin bakıyosun 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Akşam üzeri babamın telefonuna bir mesaj gelmiş ''Denizbank'' tan, kredi kartı borcunuzu ödemediğiniz için 2015/204 sayılı icra takibiniz işleme alınmıştır,detayı için www.bilmemne.com (attım şuan çünkü link google kısaltması olarak geliyor.) tıklayın diye. 

Allahtan babam akıllı telefon işlerine uzak tıklamamış siteye. Bunun yerine Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyor fakat 5-6 kere denemesine rağmen ulaşamıyor ve merak edip maillerine bakıyor,orada da aynı mesaj var pc'den giriyor ve bumm! bembeyaz bir ekranla PC takılıyor,güç bela resetleyerek v.s açıyor pc yi tekrar. Bir kaç kere daha müşteri hizmetlerine ulaşmayı deniyor ve sonunda başararak durumu izah ediyor,gerekli araştırmalar sonucu böyle bir takibin söz konusu olmadığı, tamamen dolandırıcılık amaçlı bir iş olduğu Pc'nin de formatlanması gerektiğini öğreniyor. 

Aman diyeyim siz siz olun bir anlık dalgınlığa gelip böyle bir link gelirse karşınıza ''Noluyoruz lan! '' diyerek tıklamayın o linke. Önce müşteri hizmetlerinden teyit alın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.