Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Multimedya Sistemi

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle aracımın üzerindeki sony teyp sistemini satıp linkteki sistemi almak istiyorum kendi sistemimi kaca satabilirim ve linkteki sistem nasıldır   http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-ford-focus-multimedya-sistem-dvd-navigasyon-tv-bluetooth-kap-ode-164821395/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam sony teyplerin piyasa fiyatları genelde 350-500 tl arası satılık ilanları var ama ne kadara satılıyor bilmiyorum. yalnız o aldığınız cihazı iyi incelemenizi isterim sony den sonra ses kalitesi olarak sizi tatmin etmeyebilir. navix6607 hd vardı kullandığım forumda kullanan başka arkadaşlarda var onlara danışabilirsiniz. ben mecburen anfi taktırdım ki kaliteli bir ses alayım. yoksa 6000 cd nin yerini bile tutamadı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel bir  sistem  heveslendim bende taktırmak istiyorum

haluk bey aracınız kaç model (benim aracım 2011) uygulanırmı bu sistem

uygulanır aynı çerçeve

Anladim peki kaliteli olani varmi

var tabii ki pioneer vardı ama şuan sıfırını bulmak zor ikinci elleri 1200-1300 tl civarında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence ford un kendi kampanyasından yararlan hala devam ediyor mu emin değilim ama. Cyclone marka takıyorlar ve servis güvencesiyle oluyor. 1300 TL civarı montaj ve tüm aksesuarlar (geri görüş kamerası, tv, gps vs.) idi. Şu an ne olur bilmiyorum. Ama internetten aldığın hele birde elinde patlarsa bir arıza çıkartıp, işte o zaman çok sıkılırsın :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pioneer avic f 9220 bt taktırırsanız sony den daha kaliteli ses alır navigasyonunuz trafik bilgisi verir ve kaliteli görüntü sistemine ve profesyonel ses ayarına kavuşmuş olursunuz geriye kalan bütün cihazlar uzakdoğu malı olup insan kandırmaktan ötesine geçmiyorlar ben iki tip ürünüde kullandım avantajlarını sıralayabilirim ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Konuyu hortlatalım :) Arkadaşlar 2006 hb trend aracıma fonksiyonel bir multimedya cihaz taktırmak istiyorum. Fazla pahalı olmadan önerilerinizi öğrenebilirmiyim ? Birde cihaz seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyim? Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.