Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Ceo'su Emekli Oluyor! Alan Mulally -- Mark Fields

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Başlıktanda anlaşıldığı üzere ceo emekli oluyor.

Haberleri çıkmıştı fakat resmi açıklama bugün geldi.

1 Temmuz itibariyle Ford Ceo'su emekli oluyor; Alan Mulally (sol) yerini Mark Fields'e (sağ) devredecek. 

Mark 2012 Aralık'dan beri Baş Operasyon Şefi olarak görev almaktaydı.Ayrıca Mark 2002 2004 arası Volvo, Land Rover, Jaguar ve Aston Martin şirketleri ile ilgilenen ve ilk kez kar getirten ismi oldu.Bundan önce de Mazda ile ilgileniyordu.

Alan Mulally'e şimdi kadarki yaptıklarından dolayı (2006'dan beri One Ford) teşekkür ederiz ne diyelim :)

FordLeadership_4762_HR.jpg

spXJ2Ke.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben yazdıydım sohbete resimli falan kaynadı gitti. Kimsenin dikkatini çekmediğine şaşırdım burad da fazla dikkat çekmedi gördüğüm kadarıyla

Son zamanda sürekli bu adam çıkmaya başlamıştı, Mustang & Focus gibi belliydi güçlü olduğu :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Forbes'de gördüydüm, p.tesi açıklayacakmış Ford cephesi

Fields kovuluyor, yerine Ford Akıllı Hareketlilik (Smart Mobility) başındaki Hackett geliyor.

Kriz yönetimi adına bir çalışma yapılmış belli ki Hackett gibi bu konuda tecrübeli biri geliyor.

https://www.forbes.com/sites/joannmuller/2017/05/21/ford-fires-ceo-mark-fields-former-steelcase-chief-jim-hackett-to-take-over/#5c4915ab79dc

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aceleden herhalde Jim yerine James yazmışlar.

5/2/2014 - 11:02 tarihinde, Serdar Eryürekli yazdı:

Bende iş kapısı açıldı diye sevinmiştim ama yerine adam bulmuşlar bile :D Bu adam ne kadar emekli maaşı alır acaba? :D

Dişler önemli. Sen de var mı bu dişlerden :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende iş kapısı açıldı diye sevinmiştim ama yerine adam bulmuşlar bile [emoji3] Bu adam ne kadar emekli maaşı alır acaba? [emoji3]

Yanlış taktik Mark Fields'in yerine talibim yada onun yerine geçecek kimse fark etmez [emoji23]

Sonuçta şirket aracı Mustang veren bir firma [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Peki bu Mark başgan olunca onun yerine kim geçecek?  @Serdar Eryürekli bi form doldur, belki bu silsile boşluklar arasında birşeyler çıkar:D

Süleyman haberin aşağısını okumamış olabilir misin? Mark'ı yakmışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Ceo'su Emekli Oluyor! Alan Mulally -- Mark Fields olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.