Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lastik Basınç Uyarı Testi

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Satışa geldik Bekir abi. Pazar günü 2 tekerliyi takip edelim Servet Başkanıda alıp.

Gelicem diyip gelmemezlik etmedim tesüf ederim.

Mertcanım senin iki teker gezisi sokağın başından sonuna kadar değil mi yaw:): :)) :):)

Çarşamba Bilkent'te olduğunuzu önceden haber vereydiniz yanınıza kadar bile gelirdim de geç haberim oldu malesef :)

Şehir içi şehir dışı her türlü evrak,paket, acil işler götürülür, getirilir, teslim edilir :kop:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben aktif edeli 1 ay filan oldu heralde henüz uyarı vermedi, cmaxte fabrika çıkışı olarak var(tamamen aynı sistem) Eylülden beri 1 kere uyarı verdi ondada çivi çıktı. Ruslarda kullanıyor, sapıtıyor yazanı görmedim. Yalnız bu sistem aktif değil, mesela aynı akstaki 2 tekerlek aynı derecede düşse anlamaz diye düşünüyorum.

Senin araba bozuk çıktı ya la :D

Bencede haklısınız normalde araç ile birlikte satılan lastik basınç sensörlerinde birde biboplarda sensör olur diye biliyorum sizin bulduğunuz yöntem akslar arasındaki farklarda uyarı veriyor gibi belkide en sağlıklısı bu , nede olsa iki lastiğin bir anda aynı derecede inme olasılığı düşük olsa gerek 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastik durduğu yerde inerse şükrederim de giderken inerse sıkıntı büyük.

Stepneside yok yapma abi. Mertcan lastik inerse itmek zorunda kalıyorsun değilmi. Beni ara bende pompa var basarız öyle durumda.

Lastik tamir spreyi var  ^_^

Ama koyacak yer yok şu an.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.