Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Opel Vectra Alınır mı ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,

Arkadaşımın eniştesinin bu araba, benim arkadaş da bunu almak istiyor.

Elektronik arızalı opeller hangi yıllarda vardı ? Bunu tercih edelim mi ? Ne derseniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-full-full-sahibinden-orjinal-4lastik-sifir-lpg-li-bakimli-55139312/detay/?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi aslında hepsi sorunlu diye biliyorum....Ama yaşlandıkça ortaya çıktığından dolayı şunlar sorunlu felan diyorlar heralde...Ayrıca bu kadar yaşlı bir araçta mutlaka elektronik sorunlar olacaktır....Hem bu araç 200.000'e gelmiş...Bu aracın ahı gitmiş vahı kalmıştır bence..Ha çok temiz kullanıldıysa bilmem ama bu araçta artık metal yorgunluğu da oluşmaya başlamıştır.....Ben size bir araç önereyim....Büyük bir Alman Devi(sayılır mı bilmem)...Tabi istersen :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakubum bildiğim kadarıyla en sorunlu Opel modelleri bu Vectra dan bir önceki kasanın ilk versiyonu (makyajsızı) ve Astra nın da G kasaları.

Bu kasaların 2. el karnelerinde yoğun sorunlardan bahsedilmiyor ancak amortisörleri sınıfına göre sert deniyor, malzeme ve işçilikse çok iyi ancak araç 200.000km de ise bence uzak durulmalı, bu km de her araç yüksek risk içerir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakubum bu modellerin yüksek yakıt tüketimi haricinde bir sorunu yok diye biliyorum. Balina kasalar elektronik açıdan oldukça sorunluydu. Ama araç Hasanında dediği gibi 200bine gelmiş. Motorunun kompresyon değerlerini falan ölçtürün. Şanzımanı özellikle kontrol edin. Temiz kullanılmış olabilir ancak yinede baktırmakta fayda var. Motorun avans değerlerinide ölçtürün değerler stabil ise alın.

Ancak şahsi olarak tercih etmeyeceğim bir araç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakubum bu modellerin yüksek yakıt tüketimi haricinde bir sorunu yok diye biliyorum. Balina kasalar elektronik açıdan oldukça sorunluydu. Ama araç Hasanında dediği gibi 200bine gelmiş. Motorunun kompresyon değerlerini falan ölçtürün. Şanzımanı özellikle kontrol edin. Temiz kullanılmış olabilir ancak yinede baktırmakta fayda var. Motorun avans değerlerinide ölçtürün değerler stabil ise alın.

Ancak şahsi olarak tercih etmeyeceğim bir araç.

Teşekkür ediyorum yavrucumm :yeah::) lpg'li araç zaten yakıtını sallamaz pek bizimki...

200 bin işi bozdu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlla bu araçtan istiyorsa birazcık daha bütçeyi zorlayıp birazda pazarlıkla

http://www.sahibinde...55282161/detay/

şu modele bi bakın isterseniz

23.500'a verecekti onu, bakalım bundan isterse öneririm.sağolasınnn

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

buda biraz tuzlu senin verdiğin linkteki fiyata göre

ancak düşünürseniz araç sahibiyle görüşüp araca bakabilirim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-orjinal-89000-de-garaj-arabasi-57747315/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

giderde bu araçlar için sanırım iki lpg tankı ancak çeker...uzun yolda eyvallahta...kaldırmak dert bence....şiçi kesinlikle uygun degil 0.100 gelinceye kadar lpgleyle göbeginiz çatlar derim......yoksa 25 bine vectra kaynıyor içi de full dışıda cok güzel niye almasın insanlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.