Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Ye 2,5 Göstergesi Olurmu ?

Enes AYAN

Soru

Öncelikle herkese merhabalar konuyu aradım ama formda bulamadım. Daha bir kaç gün önce 2005  focus 1.6 ghia   hb bir araç aldım daha yeni alışmaya çalışıyorum. Benim şöyle bir sorum olacaktı aracıma 2,5 luk  gösterge paneli taktırabilir miyim ? Bu uygulamayı daha önce yapan var mı  acaba ?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

forumda konusu var focus 2 bölümünde 

Uygulamayı yapanlar var bende yapacaktım. Teknik açıdan bir problem çıkmıyor. Sadece yol bilgisayarı menüsünde anlık yakıtı göstermiyor ( ki bunu f2 de göstermiyor )

350 lira civarı bir masrafı var değermi tartışılır. Ayrıca aracın orta konsolunda ki klima panelini ya makyaj öncesi 2008 model olan versiyon ile yada onuda 2,5 ile değiştirmez iseniz aracın iç ışık renk tonu bozuluyor. Görüntü kötüleşiyor. (bana göre) 

İlgili konunun linki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anlık yakıt gösterge ile alakalı olması lazım aslında. ELM ile açılır o sorun olmaz. cmaxte açmıştım ben(normal göstergeye yani).

birde anahtar kodlanması denilen bir işlem var IDS ile yapılıyor ancak detaylarını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sorunuzun cevabını bu uygulamayı yapan biri olarak vereyim gayet güzel olur. Bütün özellikler çalışır ve anlik tüketim de açılır. Sizin yapmanız gereken yedek anahtarinizi da yaniniza alip göstergeyi araca tanitmak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
25.06.2014 - 11:27 tarihinde, Mesut Dumlupınar yazdı:

Sorunuzun cevabını bu uygulamayı yapan biri olarak vereyim gayet güzel olur. Bütün özellikler çalışır ve anlik tüketim de açılır. Sizin yapmanız gereken yedek anahtarinizi da yaniniza alip göstergeyi araca tanitmak.

Nasıl yaptın anlatım ve örnek var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

--0 dakika sonra eklendi--

Nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.