Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Sedan Ve Elektrikli Versiyon Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Beklenen Sedan karoser tanıtıldı.

Makyajlı focusun diğer tüm bilgileri bu başlıkta yer almaktadır

Teknoloji konuları ise buradadır

İyi Seyirler

FocusClub Farkı ile ilk siz öğreniyorsunuz :yeah:

Not: Üzerindeki far,jant ve diğer aksesuarlar USA'ya özel olabilir ki bana göre % 100 :) Ona göre

Not2: Arkadaşlar bu USA versiyon bu aracın arka farını alın hb tanıtımındaki gibi ön tasarıma sahip sedana koyun ve hayal edin şimdilik. Yani bu far, Jant, piaono black, spoiler Felan Avrupa'da sunulmaz . Benim görüşüm bu . Sedanın arkadan değişen şey sadece far diyebiliriz. Ön, yan, iç tasarım için diğer başlığa bakmanız yeterlidir.

Gündüz LED farlar standart'da olacak gibi duruyor. (Youtube)

Dış Çekim

http://youtu.be/Otr1v0UzMpw

Facebook link

https://www.facebook.com/photo.php?v=668611083203250

Animasyon

2LZCvRV.jpg

7U6C67g.jpg

pKJYxvv.jpg

WdsLLqq.jpg

7DsOcq8.jpg

YLFdrGx.jpg

QNQzy0b.jpg

FzIGd2h.jpg

tDA9KnI.jpg

nsxfSQ5.jpg

hvXfR6h.jpg

8yGEOHW.jpg

eFbeNPt.jpg

2Y9p5gS.jpg

aSkJEK1.jpg

VlVaX7q.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sis farları olmadan makyajlı kasanın ön tampon tasarım benim kafamda şu diyalogu canlandırıyor.

-Proje Koordinatörü (PK)

-Tasarım Bölüm Direktörü (TBD)

-TBD: Arabanın ön tamponu hakkında ne düşünüyorsunuz?

-PK: Bu ön tampon muydu? Bukadar yani?

-TBD: Evet efendim.

-PK: Sizi okutan okulun, yetiştiren sektörün...

Motormuş, donanımmış, standartlarmış falan hakim olmadığım için birşey diyemiyorum fakat iyisini beklerken kötüsünü görüyorum. Sevsinler böyle makyajı. Epic Fail...

Servet Özkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıfır dizayn ... sağdan soldan başka marka ve modellere benzetilebilir ... hiç beğenmedim .... Ford her zaman kendine has stiliyle göze çarpan bi marka olmuştur ama bu sefer hakikaten batırmışlar ...

Erkan Baldemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıfır dizayn 100 de 100 taklit ... sağdan soldan başka arabalardan ... hiç beğenmedim .... Ford her zaman kendine has stiliyle göze çarpan bi marka olmuştur ama bu sefer hakikaten batırmışlar ...

Anlamak zor. Ayrıca bu araba tanıtalı 2 ay oldu neredeyse :) geç kaldınız biraz. Firmanın güncel tasarımına göre şekil aldı Focus. Kimseye benzetmeye çalışmak nafile . Diğer başlıkta çok konuştuk.

Sizin araçta şuan bir çok model ile benzer o zaman :D kasa aynı kasa formu aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan kullanıcısı olarak resmen hayal kırıklığına uğradım. Resmen arka taraf piyasada en haz etmediğim araçlardan biri olan cettaya benzemiş,yandaki uzantıları kes aynı cetta stopu yahu insaf ! Bizim polo 6r lipi için araştırmalarımızı da duymuş olacakları ki onuda eklemişler makyajla ön tampona.. Ne desem bilemedim farlar ve jantlar dışında benim gözümde tüh keşke bekleseydik algısı yaratmadı.

-Bizimle değılsın..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kara panjurlar, arka spoyler ve jantları görünce bunbun Sedan "S" solduğunu düşündüm.

Titanium'da kromajlı olur herhalde.

Eskisi ne ise bu da öyle, yani sıra dışı bir durum yok.

Evrimleşmiş sedan sonuçta, olması gerektiği gibi olmuş.

Arka difüzörün basitliği ve çirkinliği konusundaki eleştirim sürüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.