Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2.5 El Yapımı Egzoz (Sonunda Bitti)

Önerilen Mesajlar

geçenlerde yurt dışından sipariş ettiğim iç kapı kolu çerçeveleri bizim araçlara uymadığından  elimde kalmıştı.İllaki bir şeyler yapmam gerekti bende bunu yapayım dedim ilk olarak aracın difüzör takılan yerine mat siyah folyo çektirdim,sonrasında bir hafta izinli günlerimde uğraştığım bu (ismini siz koyun ) parçları tasarladım çift ekzos görüntüsü vermeye çalışacam bu gün parçayı tamamladım ilerleyen günlerde araç üzerindeki görüntüsünü ekleyeceğim düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim. (krom çerçeve hariç tamamen el yapımı.)

8o38eeai.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilk baktığımda başlıkta egzoz yazıyo ama içerikte kapı kolu çerçevesi diye başlıyo içimden dedim yanlış başlık admin birazdan kilitler diye :) ama görüntü olarak güzel duracağına eminim yanlış krom inşallah dış etkenlerden etkilenip soyulmaz 

resimleri bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

doğrudur ezsoz sistemiyle alakası yok egzostan etkilenmesi mümkün değil aralarında nerden baksan 1 karış boşluk var tampon altına sıfır yaptım yukarıdan bakıldığında ve önden arkaya alttan bakıldığında görünmüyor ayrıca yüksek hızda kopup gitme şansı yok su geçirmez:)

beğendiğiniz için teşekkür ederim.

Fatih S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tip şeyleri pek sevmem ama çok kötü durmamış. Tavsiye istersen eğer üstündeki krom çerçevenin kalınlığı kadar yapabilirsen kener noktalarını daha bir güzel durur. Birde nasıl olur bilmiyorum ama renk tonu biraz daha metalik griye çalmalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu tip şeyleri pek sevmem ama çok kötü durmamış. Tavsiye istersen eğer üstündeki krom çerçevenin kalınlığı kadar yapabilirsen kener noktalarını daha bir güzel durur. Birde nasıl olur bilmiyorum ama renk tonu biraz daha metalik griye çalmalı.

teşekkür ederim tavsiyeniz için ama bingöl de yaşıyorum ve imkansızlıklar çok anlatamıyorum anlamıyorlar ayrıca beğendiğiniz için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.