Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Pasta Cila Boya Koruma

Önerilen Mesajlar

Turtle wax sealer wax sıvı cilayi uyguladim 24 saat arayla 2 kere uyguladim :)

Uygulamasi çok kolay max 1 saat arkadasim 1 saat bekle kurusun dedi ama ben kurudugunu gordugum an direk sildim. Uzun beklenirse silmek zorlaşiyor. Çok iyi silmek lazim yoksa ovalama şekilleri güneşte belli oluyor :)

Etkisi oldu %20 oraninda artti gibi parlaklik ki bu iyi bir değer zaten parlakti.

Ama bidaha kendim yapmam heralde bana 100 liraya mal oldu. Bir 100luk daha veririm profesyonel boya koruma yaptirirm polisajli falan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Ama bidaha kendim yapmam heralde bana 100 liraya mal oldu. Bir 100luk daha veririm profesyonel boya koruma yaptirirm polisajli falan

:)  500 ml lik bir şişe 3-4 kere cila yapar.. çok mu döktünüz.. bende bugün cilaldım her halde 3 veya 4 te 1 i bitmiştir..

3M in sitesinde uygulama vieosu var bakarsanız ne kadar döküldüğüne ve yayıldığına..  bir kişi cilalar diğeri silerse 30 dk da biter..

üşenmeyin, kendiniz yapmaya devam..

200 tl lik boya koruma diyen sizin aldığınız cilayı uyguluyor, 30 tl lik şişeyle 4-5 araba yapar makina kullanırsa..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford servisinde kampanya yapılmış 80.00 TL Pasta cila ben ücretini dün bakım ile birlikte verdim ve müsaid oldugumda yaptıracagim.Faturaya boya parlatma yazılmis fiyatta uygun olunca bu hızlı cila gibi birsey olmasın dedim hayır makina ile yapılacak cila uygulaması dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de arabami odullendirmeye karar verdim ve bu gin Kastamonuya yeni açılan sonax bayiine gittim.

Ic dis komple detayli temizlik, motor yikama ve koruma, cizik giderme cila, koltuk temizleme ve koruma ilaveten ozon diye bir islem de yapacaklar.

Tum bunlar icin 500 TL paket fiyat haIrlamislar acilis dolayisiyla. Hatta pakette ozon yok ama ben bir iki fikir verdim ozon u da ekledi. Haziran 19 a randevu aldim. Arabayi birakacagim ertesi gun aksam alacağım. Bakalim odulunu begenecek mi Focus um?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayirli olsun gercekten buyuk meblalar. Isin icinde kullanilan malzmenin sonaxa maliyeti 50tl yapmaz ama 500tl fiyat cekiyorlar malesef bu sadece sonax icin degil hepsi icin oyle. Dilerimki memnun kalirsiniz uygulama yapan kisi de onemli

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ümit'in çok para ama hadi hayırlı olsun şimdiden..

Hayirli olsun gercekten buyuk meblalar. Isin icinde kullanilan malzmenin sonaxa maliyeti 50tl yapmaz ama 500tl fiyat cekiyorlar malesef bu sadece sonax icin degil hepsi icin oyle. Dilerimki memnun kalirsiniz uygulama yapan kisi de onemli

Fiyat cok mu diyorsunuz. Hadi yav. Bana uygun gelmişti. Eger coksa yaptirmayim diyecegim de araba bi senlensin demistim. Ama bosver yaptirma derseniz yaptirmayim.

Ya da bi kac tane daha firma var Kastamonu'da bu isi yapan. Bi de onlarla goruseyim.

Birisi wurt digeri 3m bayii.

Dur bakalim. Onlar lada goruseyim bi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat cok mu diyorsunuz. Hadi yav. Bana uygun gelmişti. Eger coksa yaptirmayim diyecegim de araba bi senlensin demistim. Ama bosver yaptirma derseniz yaptirmayim.

Ya da bi kac tane daha firma var Kastamonu'da bu isi yapan. Bi de onlarla goruseyim.

Birisi wurt digeri 3m bayii.

Dur bakalim. Onlar lada goruseyim bi.

Fazla derken size soyledikleri fiyat kendi tarifelerine gore normal ben sadece yapilan islemleri kullanilan malzeme maliyetine oranla cok demek istemistim ben kendim uygulama yapiyorum cok daha kaliteli malzeme ile yapiyorum bana maliyeti 200tl oluyor ama bununla iki kez yapiyorum aynisini bahsettiginiz bayiler 2 sefer yapsa 2000tl fiyat cekiyor. Bu sebeple fazla demistim. 3m ve wurth varsa onlarada sormanizi tavsiye ederim sonaxa gore cok daha kalitelidirler.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de yaptırmam lazım, sorduğum yerler Ümit'in dediği gibi 500 tl civarında fiyat veriyor. Arabayı 15000 bakımına servise götürdüğümde yaptırmıştım 2 sene önce. O zaman kampanya var demişlerdi, 350 tl vermiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şu sıralar ford servislerinde yine kampanya mı var yoksa konya müdürü yeni geldi, o yüzden sadece buraya mı özel bilinmez, bir sürü uygulamayı 600 küsüre yapıp birde navigasyon hediye ediyorlarmış. bizim buralarda tüm ford arabaların sileceklerine zarf içinde bırakmışlar broşürü..

kumaş koruma, motor koruma, klima kanalları temizliği, izolasyon(sanırım altını ziftlemeden bahsediyorlar), cila, daha vardı hatırlamıyorum.. isterseniz bir tel edin servislere

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende geçen gün Würth'te yaptırdım, pasta-cila ve nano boya koruma 350 TL verdim ama gerçekten değdi.                                           oQ58no.jpg                                                                                      rL48gM.jpg                                                                                        O2b9qQ.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.