Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Youtube'a Erişim Kapatıldı.

Önerilen Mesajlar

@kemal kaya,

Birkaç defa bahsedildi, ben tekrar söylemiş olayım. Hatta aklıma bir örnek geldi. 

Şimdi düştük pantolonun arkası yırtıldı. E bu halde ortada dolaşacak halimiz yok ne yapsak ne yapsak 

Gözlerimizi kapayalım. :)  :kıhkıh:

Böylece arkamızın açıkta olduğunu görmeyiz böylece. Alem görmüş ha olsun durumu.

Bu paylaşılan içeriğin devletin kirli çamaşırları olduğunu, yayınlanmaması gerektiğini düşünüyorum. Maalesef tüm devletlerin bu tür işleri oluyor, olmakta. Keşke dünyada devlet diye birşey olmasa, mutlu mesut düzenli yaşayabilse insanoğlu. Ama olmuyor, mutlaka aramızdan bazıları çıkıp hükmetmeye çalışıyor. Bu organizasyonlarda bu hükmetme işinin düzen intizam içinde yapılmasını sağlıyor (genelde, yani galiba) :)

tabi bu da işin öbür tarafı, ama büyük devletlerde bile böyle sızmalar oluyor, bunlar zaten açıklanmayan ama herkesin bildiği şeyler, uluslararası ilişkiler ayrı telden yürüyor zaten hayat devam edecek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://t24.com.tr/yazi/akp-kendi-internetini-mi-kuruyor/8892

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/26112606.asp

İŞin b.kunu çıkardılar...

VPN maalesef biraz yavaşlatıyor.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

başka programları bilgisayara kurmak çok efektif bir çözüm olmuyor, reklam atıyor pc ni yavaşlatıyor, kotan doldu diyor, bakalım nasıl çözücez bu işi

yazıları okudum; kendimi kapana kısılmış hissettim,  :mad:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şuan ki engelleme nasıl çalışıyor emin olamadım. ya Cem abinin yazısındaki gibi google DNSi kendi serverlarına yönlendirip engelleme yapıyorlar (sadece yasaklı siteler çalışmıyordu google dns ile) yada IP bazlı engelleme yapıldı ancak tüm IPleri engellemediler.

Benim tercihim kabaca açıklamak gerekirse kendi DNSimi oluşturmak. windowsta C:\Windows\System32\drivers\etc\host dosyası bu görevi yapıyor. her satıra ip ve adres yazılıyor. DNSe sormadan önce bu dosyadan kontrol yapılıyor. şuan heryer çalışıyor, listemdeki IPler engellenene kadar çalışır, ondan sonra yeni IP varmı bakmak lazım. tabii güncel ve güvenilir liste kullanmak lazım. Nasıl yapılacağına dair bilgiler internette yığınla var. 

youtube daha önce kapandığında, yurtdışında kullanılan türkiyede bilinmeyen güzel dnsler bulmuştum, geçenlerde sildim bi daha lazım olmaz diye :D türkiyede olmaz diye birşey olmuyormuş :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Youtube'a Erişim Kapatıldı. olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.