Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Park Ampulü Yer Değişimi.

Önerilen Mesajlar

FOCUS  MK 2.5  aracımı sattıktan sonra. led park lambalarımı söküp. yeni aldığım focus mk3 e takarken bir şey keşfettim.

visyqxtl.jpg

http://imageshack.com/a/img822/9923/fqsy.jpg

Park ampulü takılırken yanlışlıkla ampulü far kasasının arkasına sallamışım. bendeki led ampul 6 lı olduğundan ve direk karşıyı aydınlattığından çok verimli olmadı ama resimde kırmızı çizili olan yerler bembeyaz oldu. 20 25 ledli park ampulleriyle o kısımların tamamen beyaz olacağını düşünüyorum.

Sadece parklar açıkken etkili yanar ama akşam kısa farlar çalıştığında pek farkedileceğini sanmıyorum.

Lazım olan malzemeler 20 tl karşılığında alınabilecek 16-20 led li dipsiz park ampulü.

Max iş süreside 30 dakika..

Özellkle akşam aracı kumanda ile açınca otomatik yanan parklar sayesinde çok şık duruyor karşıdan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

FOCUS  MK 2.5  aracımı sattıktan sonra. led park lambalarımı söküp. yeni aldığım focus mk3 e takarken bir şey keşfettim.

visyqxtl.jpg

http://imageshack.com/a/img822/9923/fqsy.jpg

Park ampulü takılırken yanlışlıkla ampulü far kasasının arkasına sallamışım. bendeki led ampul 6 lı olduğundan ve direk karşıyı aydınlattığından çok verimli olmadı ama resimde kırmızı çizili olan yerler bembeyaz oldu. 20 25 ledli park ampulleriyle o kısımların tamamen beyaz olacağını düşünüyorum.

Sadece parklar açıkken etkili yanar ama akşam kısa farlar çalıştığında pek farkedileceğini sanmıyorum.

Lazım olan malzemeler 20 tl karşılığında alınabilecek 16-20 led li dipsiz park ampulü.

Max iş süreside 30 dakika..

Özellkle akşam aracı kumanda ile açınca otomatik yanan parklar sayesinde çok şık duruyor karşıdan.

Arka kısma düşürdüğünüz ampul size sıkıntı çıkarabilir.Far ayarı yapan motor kısımlarına sıkışırsa far ayar larınız çalışmaz.Dikkat ediniz görsellik ararken far dan olmayın yedek parça olarak değiştiremezsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Merhabalar aracımın (focus 3 ) park ampullerini değiştirmek istiyorum farları sökmeden değiştirmek mümkün mü sökmeden değiştirenler varsa yazarsa sevinirim

Şu başlığa bakabilirsin, birebir aynı konu elin girerse o araya sökersin girmezse de far sökmesi çok çok kolay.

Sen a konumuna yöneleceksin.

FocusClubTr--1425682347.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu başlığa bakabilirsin, birebir aynı konu elin girerse o araya sökersin girmezse de far sökmesi çok çok kolay.

Sen a konumuna yöneleceksin.

FocusClubTr--1425682347.png

İnşallah sökmeden halledebilirim eğer sökersem farları tekrar taktıktan sonra far ayarlarında problem yaşamaktan korkuyorum aslında .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah sökmeden halledebilirim eğer sökersem farları tekrar taktıktan sonra far ayarlarında problem yaşamaktan korkuyorum aslında .

Bende de bu korku var :D çünkü bir kere servis farlarimi söküp takmıştı başka birşey için farlar uzayi aydınlatıyordu :D Şuan ayarı çok güzel bozmak istemiyorum. Bende de beyaz uzun farları var ama kaldi öyle takamadim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de bu korku var :D çünkü bir kere servis farlarimi söküp takmıştı başka birşey için farlar uzayi aydınlatıyordu :D Şuan ayarı çok güzel bozmak istemiyorum. Bende de beyaz uzun farları var ama kaldi öyle takamadim

ben iki kere soktum taktım hiçbir sorun yaşamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.