Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagaj Açılırken Ses Geliyor?

Halil İ.

Soru

Focus'u aldığım ilk zamandan beri bagaj kapağını gerek elle açarken gerekse kumandadan otomatik açtığımda tam ortaya geldiğine sanki bir yere takılıyormuş gibi 'küt' diye bir ses geliyor? herhangi bir takılma yok ama ses var, bunu aslında aracı teslim alırken hiç farketmedim. hoş zaten teslim alırken sadece bir kez bagajı gördüm, ama ilk günden beri bu ses var. hayır focusclub'le buluşmuşken bir sorayım dedim. sizde de böyle bir ses varmı???

(sorunu anlatabildimmi yeterince acaba? daha sonra Video linki de ekleyebilirim.)

Halil İ. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Garantili araç eğer kullanıcı hatası değilse ücret istenmez fakat ustayı görebilirsiniz :)

Aslında ses ilk günden beri var ama işte ilk aldığında arabanın merak ettiğin bi dünya şeyi olunca o zaman böyle dikkatimi çekmemişti. :S

Halil İ. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.