Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focusuma Ufak Tefek Detaylar

Önerilen Mesajlar

ARACIMIN TÜM AYDINLATMASINI BEYAZ LED AMPULLERLE DEĞİŞTİRDİM

nZ7UvpO.jpg

pUXYQh7.jpg

LED PARK AMPULLERİM VE 4300K PHİLİPS SİS AMPULLERİM

pydo7kn.jpg

oADpyci.jpg

rzD2aM0.jpg

led plaka aydınlatması

uBaQGJR.jpg

aracımın bagaj aydınlatması bana çok zayıf geliyordu orijinal lambadan bir tane daha alıp diğer aydınlatmanın tam karşısına monte ettim ampulleride beyaz led ile değiştirdim

JRaxQJO.jpg

lqokojU.jpg

bu benim yaptığım 2. lamba

tOLW67i.jpg

buda orijinal lambası değerlendirme sizin :)

D69hQrW.jpg

VEEE SONUNDA BENDE KLİMA DÜĞMELERİME KAVUŞTUM ÇOKTA GÜZEL OLDU

2TxSaBM.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herşey tamam da şu klima düğmelerini keşke yazısız olandan alsaydınız..

Neyse... Güle güle kullanın.. Hayırlı olsun değişiklikler..

çok teşekkür ederim. Ben özellikle yazılı aldım klima düğmelerini, daha hareketli gösteriyor.

guzel olmuş..gule gule kullanın.

bende klima düğmelerini yazılı aldıgıma pişman oldum.ama yinede eskisinden iyidir. tavan aydınlatmayı bende beyaz led düşünüyorum..

çok teşekkür ederim. tavan aydınlatması beyaz led olunca bayağı güzel ışık veriyor hem kullanışlı hem de şık. focus yazılı klima düğmeri şuan güzel görünüyor bana ama zamanla sıkılırsam bakarım çaresine :)

Teşekkürler, lütfen devamında sadece küçük harf ile devam ediniz

bundan sonra daha dikkatli olurum acemilik var daha

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler, lütfen devamında sadece küçük harf ile devam ediniz

Çağatay Bey yeri değil ama ben kesinlikle resimleri göremiyorum ne yapmam lazım? Hangi ayarları değiştirmem lazım? Yüzeysel olarak forumu taradım ancak gerekli bilgiyi bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağatay Bey yeri değil ama ben kesinlikle resimleri göremiyorum ne yapmam lazım? Hangi ayarları değiştirmem lazım? Yüzeysel olarak forumu taradım ancak gerekli bilgiyi bulamadım.

Dns değiştirmelisiniz sanırım. İş yeriniz engelliyor sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok güzel olmuş hocam bende aracımı led lemek istiyorum :) bu led leri nereden tedarik edebilirim siz nereden aldınız birde arıza ışığı yaktımı

teşekkür ederim hakan bey. ledleri Adanadan bir oto aksesuarcıdan aldım, çifti 10tl ampulün fotoğrafını da sizin için ekleyeyim çok güzel aydınlatıyor. hem parklarda çok güzel duruyor hem de tüm iç aydınlatmalar süper oluyor.

teşekkür ederim hakan bey. ledleri Adanadan bir oto aksesuarcıdan aldım, çifti 10tl ampulün fotoğrafını da sizin için ekleyeyim çok güzel aydınlatıyor. hem parklarda çok güzel duruyor hem de tüm iç aydınlatmalar süper oluyor.

çok güzel olmuş hocam bende aracımı led lemek istiyorum :) bu led leri nereden tedarik edebilirim siz nereden aldınız birde arıza ışığı yaktımı

arıza falan yanmıyor herhangi bir sıkıntı olmuyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

uygulamalar gayet güzel olmuş.Bir şey sormak istiyorum focus yazılı klima düğmelerini bende aldım ilk 2 sini sorunsuzca uyguladım en sağdaki düğme sıkıntı çıkardı.Sizde var mı herhangi bir sorun?

teşekkür ederim Hüseyin bey. benim klima düğmelerinde hiçbir sıkıntı yok normal bir şekilde çelişiyorlar.

ellerinize sağlık çok güzel olmuş :)

çok teşekkür ederim Ahmet bey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.