Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2010 Focus Titanium Otm.vites Gösterge Arizasi (P Yanip Sönüyor)

Yakup Coban

Soru

MERHABALAR SAYGIDEĞER ABİLERİM. BAŞLIKTADA BELİRTTİĞİM GİBİ ARACIM OTOMATİK VİTES, 2010, BENZİNLİ. ARACI ÇALIŞTIRIP P'DEN D'YE ALIYORUM VE SÜRÜŞE GEÇİYORUM. AMA P YANIP YANIP SÖNÜYOR EKRANDA.SÜRÜŞ DE VE VİTES GEÇİŞLERİNDE HERHANGİ BİR SIKINTI YOK. DAHA ÖNCE BÖYLE BİR SORUN YOKTU,YENİ OLUŞTU. BAZEN DE BU OLAY KALKIYOR VE VİTES GEÇİŞLERİ EKRANDA GÖRÜNÜYOR. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 hours ago, Irfan Kuyrukluyıldız said:

Herkese merhaba. Yakup Bey 50 tl ye hallettim demiş ama ben bugün ustaya gösterdim 400 450 tl arasinda diyor. 

O usta ne yapacağını dahi bilmiyor bence, komple şanzımanı indireceğini düşünüyor. Uzaklaşın oradan :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Temizleme için değil vitesin altında ki bir kartı değiştirmek gerek dedi iki üç ustaya sordum hepsi aynı şeyi söyledi. Temizleme ile olmaz diyorlar anlayamadım. 400 450 tl içinde malzeme fiyatıda mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17.05.2017 - 21:32 tarihinde, Selçuk Akçay yazdı:

götürebilesiniz

Merhaba ne kadarıya mal oldu acaba 

--9 dakika sonra eklendi--
30.05.2016 - 10:36 tarihinde, Yakup Coban yazdı:

hocam özel serviste 50 liraya hallettim vitesi açıp algılayıcıları temizlediler. önemli bişey değilmiş ben kafaya taktıydım siz takmayın  hayırlı günler

Merhaba bende özel servise gittim 2000 tl istediler ben ankarada yım sizde ankarada iseniz hangi servis ti isim verirmisiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Deniz Bey, Yakup Bey Denizli de yaptırmış sanırım. Bende Ankaradayım ama kime sorsam kart değişimi diyor ve 400 450 tl bir meblağ çıkıyor. Temizleriz diyen bir usta bulamadım hala. Son çare kendi ustama değiştirtmek olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mrb 

benim arabam malesef bir kazadan dolayı pert oldu. ancak bu gsterge olayıyla çok uğraştım. servis çok para istedi temzilettim tekrar yaptı. Sonra şaşmazda başkent volvo da beytullah usta var sorunumu çözdü ona götürebilesiniz. bu vites kısmında küçük bir parça var eğer sorun ondaysa halediyor. isterseniz götürün bi gösterin bu parça ayrı satılmıyor hiç bir yerde bulamadım bir parçacı sistemden söküp veririm 700.tl demişti bozulan parçada swiçh biz ozaman bulup yapmıştık. eğer karta hata yoksa yüzde 90 swiçtendir. ve servisler bu seiç ayrı satılamdığından komple değiştiriyorlar. ben ALmanya da ford servisine bile sordurdum sistemde bu parça ayrı olarak gözükmüyor. Yada swivçi söküp güzelge zımpara yapıp oksitlerinden arındırıp etkrar takacaksını. küçük bir parçadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.