Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1.6 Eco Boost 182 Ps..

Aytac Akın

Önerilen Mesajlar

Yeni konu acmissiniz sanirim, dun farklı bi konuda hatirliuorum bu aracı. Aracinizin rengi harika style mi tit. Paket mi?

Bu sefer modifiye bölümüne açılmış fakar modifiye açıklamaları yazılmamış :)

182 ps ecoboost motor sadece Titanium ile satıldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sefer modifiye bölümüne açılmış fakar modifiye açıklamaları yazılmamış :)

182 ps ecoboost motor sadece Titanium ile satıldı.

Bende anlamadim arka farlar titanium değil ama krom cam çitasi ve siyah zeminli farlar var ? Araç sahibi birkaç bukle yazsada :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Aytaç Bey aracınızın görüntüsünü bizimle paylaşıyorsunuz, biz de beğeniyor ve haliyle merak ediyoruz.

Ne tür modifikasyonlar yapılmış, ne marka yayla kaç cm "basılmış", ne tür bir hava filtresi var, jantlar ne marka, ne lastikler var, maliyetler ne olmuş, bütün bunların sürüşe etkisi ne, olumlu olumsuz, neden Focus aldınız vs vs.

Burası bir fotoğraf sergileme sitesi değil, bilgi, deneyim ve hatta bazen duygu paylaşımı yaptığımız bir yer.

İki satır yazarsanız eminim hepimiz merakla ve zevkle okuruz.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dogru diyorsunuz haklisiniz toparlayip marka marka yazacagim soz. Yeni oldugumuzdan birazda vakitsizlikten dolayi affedin .
Herkeze iyi aksamlar. Biraz aracimdan bahsetme vakti buldum, arabanin jantlari Rotiform, lastiklerim kumho. Çok memnunum.

Filitre kitim Simota arabanin turbo beslemesini biraz rahatlattik.

Yaylarim Eibach 5 cm uzerine biraz daha bastik su an kullanimi biraz zor yakinda air sistem olabilir. On cam dahil filim var. ST spoyler var. Yakit su an 10.4 ortalama.

Aracimdan cok memnunum ..
on tampona lip takildi piyano black boyandi lipin ustu pilakaya kadar ayni renk. Far filimi ve on farlarin parklari turuncu yapildi. Plaka app vb aklima gelmeyende olabilir. Tekrar tesekkur ederim.
Aracin tavani parlak 3M kaplamasi var.

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
noktalamalar
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Aytac Akın, bilgiler için teşekkürler.

Zaten araca bakınca özen ve sevgiyi görmek mümkün.

Bazı düşüncelerim:

jantlari Rotiform, lastiklerim kumho. Çok memnunum.

18" diye düşünüyorum, Kumho fiyat/kalite oranı iyi ama limitleri zorlamaya kalkarsanız ayak uydurmakta zorlanan bir lastik.  

Jantlar zevk meselesi, ben bunları beğendim, ama ilkesel olarak yeni jant lastik kombinasyonunun eskisinden %15-20'den ağır olmamasını şart koşuyorum. Tabii bilemiyorum sizde durum nedir...

Filitre kitim Simota arabanin turbo beslemesini biraz rahatlattik.

Her filtre değişimidnen sonra hissedilen rahatlama nedeniyle EB motorun performans filtresinden yarar göreceğine inanmaya başladım, yıkama-yağlamaya üşenmesem K&N 57 kiti takacağım ama uğraşmak zoruma gidiyor.

Simota nasıl, nereden ve kaça aldınız?

Yaylarim Eibach 5 cm uzerine biraz daha bastik su an kullanimi biraz zor yakinda air sistem olabilir.

Yaya  basmak yaylanma özelliklerini bozduğu için sakıncalı, yapmayın bence, kaldı ki 5 cm yeterince alçak. Anlamsız olur.

Ben olsam Eibach'ın coil-over sistemlerinden takarım. Daha dengeli ve araca uygun olur. 

On cam dahil filim var. ST spoyler var. Yakit su an 10.4 ortalama.

Ön cam filmi güvenlik açısından sakıncalı, demedi demeyin...

Lip + spoyler zaten yakışıyor ve aerodinami için faydalı, iyi yapmışsınız.

Tüketim de aracınızı performanslı kullandığınızı gösteriyor.

EB şu kadar az yakar bu kadar az yakar diyerek aracın tadını çıkarmaya çalışanlara dünyayı zehir edenlere örnek olsun. 

EB'un varsa tadını çıkaracaksın, tadını çıkarırsan da bedelini ödeyeceksin. 

Tabii bizim istasyonumuz yok ayrı mesele  :kıhkıh:

Güzel gelişmeleri hep birlikte izleriz umarım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Semih bey merhaba lipi bende cok aradim yeni buldum yeni kasalara gore uyarlanmis .Elif tuning 190 tl cok hos duruyor.

Cem bey gunaydin .Filitreyi maslakta taktirdim 180 tl ,ye geldi guzel hava cekiyor performansida etkiledi .Hos bi sesi var insallah ilk bulusmada yakindan gorusuruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.