Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elantra - Yeni Ve Dizel

Mehmet Demir

Önerilen Mesajlar

• 2 yıl sonra...

arkadaşlar merhaba; yakın arkadaşıma yeni aldığımız elentra benzinli ile yaptığım deneyimi sizinle paylaşmak istedim. araç 1,6 benzinli 127 hp. focusa göre motor daha seri,hızlanması sanki turbo motora sahip gibi güçlü,ancak yokuşta aynı şey geçerli değil. zaten atmosferik motorlarda bu durum normal. direksiyon çok yumuşak. vites geçişleri focus gibi tok hissi vermedi ama sorunsuz. sıkışık trafikte hafif hızlarda 1. vitese geçmesi güzel, focus biraz zorluyor. iç mekan çok ferah, trim sesi hiç olmadı. yakıt konusu tam anlayamadım ama 9 lt. civarı,motor yeni zamanla azalır ama büyük beklentide olmamak lazım. global cam kapama yok. bagaj aydınlatma göremedim. ön ve arka kol dayama güzel. far sensörü koymuşlar ama hız sabitleme yok. belki sonradan takılabilir. yokuş kalkış, frene sert basmadan devreye girmiyor.  56,200 tl ye alınabilecek en iyi c sınıfı (bence d sınıfı gibi) araç. lpg uyum sorunu yok, zaten 1-2 sene sonra gaza geçeriz. focusun verdiği kalite hissini pek vermedi ama kötüde değil. arasındaki 9000 tl fark bu yüzden zaten. her aracın kendine göre artısı yada eksisi vardır. sonuç olarak almayı düşünen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alsın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.