Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C Sınıfı (Kompakt) Hatchback Manuel Dizel Orta Donanım 2014 Ve 2015 Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Rica ederim, buarada Nissan 2 bayiye test için yazdım, gelin dediler 10/11-17 arası hafta içi kesin haftasonu da yoğun olmazsa yaparız diye. İstersen yarın veya pazar birlikte gidebiliriz boşsanız. Peşine de mazda kovalamayı düşünüyorum.

Maalesef hafta içi ve bu hafta sonu olmaz. Anca gelecek hafta sonu. Bende bir gariplik oldu qq veya mazda 3 falan pek etkilemiyor yavvv. Octaviayı daha çok beğendim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef hafta içi ve bu hafta sonu olmaz. Anca gelecek hafta sonu. Bende bir gariplik oldu qq veya mazda 3 falan pek etkilemiyor yavvv. Octaviayı daha çok beğendim

İyi hatırlattın valla :D 

Benim amacım da zaten videolarını çekmek birde daha hiç onları görmedim bi bakayım. Octi'nin de yalıtımına bakmam lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bence burada verdiğin parayı en iyi hak eden arabalar volvo V40 ve Hyundai İ30 ,örneğin İ30 u golfle kıyaslayacak olursak hem 10 bin lira daha ucuz (hatta indirimle 12-13 bine çıkar bu  VW indirim yapmıyor)  hemde daha fazla donanıma sahip bir araç hemde kaliteli bir araç kesinlikle diğer C sınıfı araçlardan aşağı kalır yönü yok V40 ta aynı şekilde hem daha ucuz hemde bmw mercedes kadar kaliteli bir araç hemde on numara güvenliğe sahip :)

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Opel 2015 model için fiyat listesi yayınlamadı, mail attım iletin diye; ''sorununuz için telefon açın'' diye cevap geldi  :)

Alfa Romeo ve hyundai henüz 2015 listesini yayınlamadı.

Genel olarak premium'larda hiç zam yok, diğerleri irili ufaklı zamlanmış. Euro düşüşlerinin etkisini henüz göremedik bakalım ne zaman yansıyacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel 2015 model için fiyat listesi yayınlamadı, mail attım iletin diye; ''sorununuz için telefon açın'' diye cevap geldi  :)

Alfa Romeo ve hyundai henüz 2015 listesini yayınlamadı.

Genel olarak premium'larda hiç zam yok, diğerleri irili ufaklı zamlanmış. Euro düşüşlerinin etkisini henüz göremedik bakalım ne zaman yansıyacaklar.

Avro fiyatlarının pek yansıyacağını düşünmüyorum. Belki ağızlara bir parça bal çalarlar. O da zor kanaatimce.

Bu arada Cem Hoca'yı tebrik etmek istedim. Konuya ilişkin kendisinin ilk mesajındaki öngörüleri tutmuş. Otomobiller hâlâ çok pahalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Boşuna iktisat okuyup birde master yapmışım bilinen tüm ekonomik teoremlerin hepsi çöpe gitti son 10 yıldır....ve insanların ihtiyaç şekilleri değişti sanırım bunun sonucunu yaşıyoruz fütursuzca ve 2011-2012 yuhh bu fiyata arabamı alınır denilen  rakamlara şimdilerde %30-40-50 eklenmiş durumda ve hala talep varki kimse iplemiyor...ne diyebilirizki...kötü para iyi parayı kovar sanırım tek yıkılmayan kuram kaldı...garip ülkeyiz...genelde enflasyonist ortamlarda görülen tüketim terchlerini yaşıyoruz...yani aldığın kar yarın daha pahalıya alıcaksın....bakalım stop-loss nerede durucak...belkide hiç...eskiden para üç ayaklıydı döviz-borsa-faiz son yıllarda altın eklendi birindeki kaçış diğerini yükseltirdi...şimdi hepsi yükselip hepsi düşebiliyor herşey çöpe atıldı...Çin biryerde işe yaradı elektonik ve tekstilde hala en ucuz ürünleri bulmak orada çünkü...neyse işte ya...Money talks...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.