Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Usb'yi Aux'a Çevirme

ömer akman

Önerilen Mesajlar

hayır. daha doğrusu o aparat daha kapsamlı birşey olması lazım, kabaca mp3 çalar olması lazım. Telefonu usbden takınca içindeki müzikleri görmüyor mu?

hayır gözükmüyo sürekli sarja takılıp çıkartılmış gibi oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayır gözükmüyo sürekli sarja takılıp çıkartılmış gibi oluyor.

o zaman sen o işi unut. aux sadece ses sinyali alır, yani öyle bir aparat olmalı ki telefondaki müzikleri bulup okumalı ve çalmalı. yani mp3 çalar :) araba göremiyorsa öyle bir aparat bulsan bile oda görmez büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman sen o işi unut. aux sadece ses sinyali alır, yani öyle bir aparat olmalı ki telefondaki müzikleri bulup okumalı ve çalmalı. yani mp3 çalar :) araba göremiyorsa öyle bir aparat bulsan bile oda görmez büyük ihtimalle.

ben bu işi kurcalamayayım o zaman flaş bellekten dinlemeye devam :) cevap için teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

Arkadaşlar merhaba bu soruna bende çözüm arıyorum aux girişi olmayan aracımda usb den aux a çeviricek bir aparat bulabilirmiyiz.Yapmak istediğim telefonumda spotify gibi uygulamalardan çaldığım müziği aracın ses sisteminden de dinleyebilmek.Yoksa telefonu usb den bağladığımızda iphone olarak görüp telefona yüklediğim müzikleri zaten görüyo.Benim yapmak istediğim online müzik dinlemek sürekli müzik indirip telefona usb ye atma ameleliğinden kurtulmak.Usb girişine takabileceğimiz diğer kısmı da aux olan bir apart var mı tavsiye edebileceğiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
02.10.2016 - 18:53 tarihinde, İsa G yazdı:

Arkadaşlar merhaba bu soruna bende çözüm arıyorum aux girişi olmayan aracımda usb den aux a çeviricek bir aparat bulabilirmiyiz.Yapmak istediğim telefonumda spotify gibi uygulamalardan çaldığım müziği aracın ses sisteminden de dinleyebilmek.Yoksa telefonu usb den bağladığımızda iphone olarak görüp telefona yüklediğim müzikleri zaten görüyo.Benim yapmak istediğim online müzik dinlemek sürekli müzik indirip telefona usb ye atma ameleliğinden kurtulmak.Usb girişine takabileceğimiz diğer kısmı da aux olan bir apart var mı tavsiye edebileceğiniz ?

Ben böyle bir aparat bulmuştum hocam. USB belleğe benziyor ve sadece bluetooth üzerinden telefona bağlanıyor. Cihaz çalıştı. Ancak 3 saniye gecikme oldu yani müziği başlatıyorum 3 saniye sonra çalmaya başlıyor. Bir de hareket halindeyken bluetooth bağlantısı mı sebep oluyor bilmiyorum ama bazen müzik hızlanıp yavaşlıyor ya da atlıyor. Yine çok fazla olmadı bu sorun. Genel olarak işe yarıyor diyebilirim. Ama kendi kullandığım aparatı bulamadım maalesef. Onun yerine sanırım şu da aynı işi yapıyor:

http://urun.n11.com/bluetooth-arac-kiti/bluetooth-aux-usb-bluetooth-arac-kiti-yeni-2in1-P120020210?cid=604001&gclid=Cj0KEQjw4fy_BRCX7b6rq_WZgI0BEiQAl78nd-blRslNmbH-nY8dsz2-1K5zbNAc4b-hA4uPxU4iJmIaApp08P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Bunu da alayım mı diye düşündüm ama henüz almadı. Satıcıya gecikme yapar mı diye sordum yapmaz dedi ama emin olamadığım için buna da masraf etmeyim dedim. Olur da alırsam tekrar bilgi veririm.

Tabi sadece Ford'a özgü bir durum değil ama 60-70 bin TL verdiğimiz araçların içinde 50 TL'lik bluetooth sistemi hatta aux olmaması can sıkıcı bir durum. Sadece bir AUX girişi olsaydı bluetooth işini de kolayca hallederdim kendim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Urun bugun elime gecti arkadaslar sorunsuz calisiyor telefondan bluetooth ile spotify  e butun muzik albumlerini dinletiyor. 

Spotify de album actimmi aracin teybinden sarkilari sirayla caliyor albumdeki sarkilari ileri tusuyla teyipten ilerletebiliyoruz

Bu arada diger urunler gibi aux la baglamaniza gerek yok direk usb takmaniz yeterli. 

IMG_2369.JPG

BulentGulsahin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15.10.2016 - 19:10 tarihinde, BulentGulsahin yazdı:

Urun bugun elime gecti arkadaslar sorunsuz calisiyor telefondan bluetooth ile spotify  e butun muzik albumlerini dinletiyor. 

Spotify de album actimmi aracin teybinden sarkilari sirayla caliyor albumdeki sarkilari ileri tusuyla teyipten ilerletebiliyoruz

Bu arada diger urunler gibi aux la baglamaniza gerek yok direk usb takmaniz yeterli. 

IMG_2369.JPG

Bülent telefona gelen çağrıları da araç içindeki hoporlör lere veriyor mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.