Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orjinal Alarm Montajı

Önerilen Mesajlar

Yarın gözü takınca kısa devre yapacağız, gözü takmadan yapmak istemedik.

Nasıl oluyor bu kısa devre araca zararı var mı yaparken resimler misiniz benim modül de geldi ama montajını henüz yapmadım. Benim kaput switchinde kablo da geliyor . Boş değil soket .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özer Aksu yazdı:

Nasıl oluyor bu kısa devre araca zararı var mı yaparken resimler misiniz benim modül de geldi ama montajını henüz yapmadım. Benim kaput switchinde kablo da geliyor . Boş değil soket .

Benimde soket dolu, karşılığında bir pin varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kısa devre yapmanın zararı yok. Switch kapalıykende kısa devre yapıyor. Kablo olanı gördüm ama switchli hiç görmedim Türkiyede. Soketin girdiği beyaz bir plastik oluyor ama boş. 

--0 dakika sonra eklendi--

Alarm aktif değilse kaputa bakmıyor açıkmı kapalımı diye. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

‎15‎.‎12‎.‎2016 - 11:01 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Kısa devre yapmanın zararı yok. Switch kapalıykende kısa devre yapıyor. Kablo olanı gördüm ama switchli hiç görmedim Türkiyede. Soketin girdiği beyaz bir plastik oluyor ama boş. 

--0 dakika sonra eklendi--

Alarm aktif değilse kaputa bakmıyor açıkmı kapalımı diye. 

Ozan kardeşim, bugün gözleride orj. soketi ile taktıki fakat araç içinde ne yapınca çalışıyor? Kontrolünü nasıl yapacağız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Ozan kardeşim, bugün gözleride orj. soketi ile taktıki fakat araç içinde ne yapınca çalışıyor? Kontrolünü nasıl yapacağız?

hareket edince :) yada kapıyı açınca.

kapı kilitlendikten 30sn sonra kadar devreye girer.

Kaput switchine kısa devre yapmadıysanız, kaput zaten açık diye devreye girmiyo olabilir bundan emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

hareket edince :) yada kapıyı açınca.

kapı kilitlendikten 30sn sonra kadar devreye girer.

Kaput switchine kısa devre yapmadıysanız, kaput zaten açık diye devreye girmiyo olabilir bundan emin değilim.

Kapıyı icerden acinca ötüyor, kaput uyarisi hic vermedi fakat,cami acip iceri elimizi kolumuzu soktugumuzda tik yok :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Tuncay A. yazdı:

Kapıyı icerden acinca ötüyor, kaput uyarisi hic vermedi fakat,cami acip iceri elimizi kolumuzu soktugumuzda tik yok :(

algılama alanına girmiyor olabilir mi? yani bende biraz daha arkaya bakıyor gibi, elini sensörün önüne kadar götürdün mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.