Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orjinal Alarm Montajı

Önerilen Mesajlar

25.11.2018 - 23:40 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

içeriden kilitlemek alarmı devreye sokmaz, yani hayır.

OZAN BEY Merhaba   aracım 2013 trend x bende yapmak istyiorum  baştan sona kadar okudum ama anlamadığım şeyler var  bu bizim araçlarda  soket nerededir   soketin köprüleyeceğimiz yer neresidir   2.si ise  kaputta herhangi bir işlem uygulayacakmıyız 
son oalrak hiçbirşey yapmasak eğer sadece elm den devreye soksak ne gibi özellikler çalışır ve dezavantajı nelerdir .
teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Kadirhan Demir yazdı:

OZAN BEY Merhaba   aracım 2013 trend x bende yapmak istyiorum  baştan sona kadar okudum ama anlamadığım şeyler var  bu bizim araçlarda  soket nerededir   soketin köprüleyeceğimiz yer neresidir   2.si ise  kaputta herhangi bir işlem uygulayacakmıyız 
son oalrak hiçbirşey yapmasak eğer sadece elm den devreye soksak ne gibi özellikler çalışır ve dezavantajı nelerdir .
teşekkür ederim

benim anlatma kapasitem bu kadar, tekrar anlatsam da farklı bir şey yazmayacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

benim anlatma kapasitem bu kadar, tekrar anlatsam da farklı bir şey yazmayacağım.

Estagfirullah üstadım sen baya baya anlatmışssın yapanlarda olmuş , bizim kafa elektroniğe basmıyor herhalde ?
özel yazamadım size ama irtibat verseniz bir 5 dakka kafanızı şişirmek isterim konu ile alakalı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Ben de dün aracın içindeki lamba kısmını söktüm soket var mı diye. Soket varmış.

bu alarm sensörünü allegro da fln baktım ama bu parçaya benzer çok parça var genelde parça kodunun son kısmı değişiyor? Fiyatları da çok değişken. Uygun fiyatlı bulabileceğimiz bir yer var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
03.03.2014 - 16:44 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

evet ancak fotoğrafta switch yok sadece kablosu var, ya oraya switch alacaksınız yada o soketteki 2 kabloyu birbirine bağlayacaksınız. Sensörle ilgili bilgiler ilk mesajda var.

Ben alarmı açtım ama herhangi bir uyarı almadım, sadece hararet ve yakıt gostergesı arasındakı kırmızı uyarı ışığı yanıp sönüyor. Kapıları içten açınca alarm çalmaya başladı kaputtaki switch soketinin ucu boş, yinede soketteki pinlerin ucuna şase yapmam gerekirmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Emrah Ayaz yazdı:

Ben alarmı açtım ama herhangi bir uyarı almadım, sadece hararet ve yakıt gostergesı arasındakı kırmızı uyarı ışığı yanıp sönüyor. Kapıları içten açınca alarm çalmaya başladı kaputtaki switch soketinin ucu boş, yinede soketteki pinlerin ucuna şase yapmam gerekirmi ?

Araç hareket ettiğinde kaput açık ikazı gelecek. Onu engellemek için zaten şase yap demiştir Ozan. Yani beyni kandıracaksınız kaput kapalı diye 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Doğan Kurban yazdı:

Araç hareket ettiğinde kaput açık ikazı gelecek. Onu engellemek için zaten şase yap demiştir Ozan. Yani beyni kandıracaksınız kaput kapalı diye 

Peki hararet ve yakıt göstergeleri arasında hızlıca yanıp sönen kırmızı ikaz normalmidir?

eb25cees-960.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Emrah Ayaz yazdı:

Teşekkürler Gürkan hocam

Geçenlerde aktif ettim kırmızı ikaz uyarısı çıkınca pasif hale getirdim tekrar ?

araç kapalı iken yanıp yanıp söner bu iç denetim sistemi etkin diye de yazı çıkıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22.03.2019 - 17:47 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Normal, alarm devrede diyor.

Gürkan hocam daha öncede dediğim gibi alarmı aktif etmiştim ve geri kapatmıştım.

Bugün yine aktif ettim fakat daha önce almadığım bu hata kodunu aldım.IMG_20190328_123340.thumb.jpg.c51e71afbc5c25520e8543133a8dc511.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.