Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orjinal Alarm Montajı

Önerilen Mesajlar

Bugün litvanyadan ebay aracılığı ile aldığım alarm modülü geldi bir hevesle takayım dedim ama soket çıkmadı.  Araç X paket sanırım tesisat yok . (Bkn resimler) baya bir aradım taradım bulamadım. Görünen soketlerin karşılıkları dolu boşta duran soket yok. Almadan önce bir tesisatı kontrol etmek lazım. Ozanin araç X paket değildi sanırım X paket olmayanlarda bulunuyor . 20161227_121028.jpg20161227_121019.jpgIMG-20161227-WA0001.jpeg20161227_120045.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boşta soket gözükmüyor. Zaten yeşil kabak gibi belli ediyor kendini. Soket uçları sağ direkten geliyor. Sağ direkten gelen kablolar varmı bakabilirsiniz?

Baya bir yokladim ozanin tarif ettiği şekilde iki soket arasında sabitlenmis bir soket yok. sağ da solda boşta duran soket göremedim .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özer Aksu yazdı:

Kabloyu nerede bulmuş acaba sormak lazım emoji2.png

montajı yetkili serviste yapıldı :D yalnız arkadaşımın aracında multi color renk değişen ve sunrooflu  tavan panelinden var bununla bir alakası varmıdır bilemiyorum :)

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

montajı yetkili serviste yapıldı [emoji3] yalnız arkadaşımın aracında multi color renk değişen ve sunrooflu  tavan panelinden var bununla bir alakası varmıdır bilemiyorum [emoji4]

Aynısı bende de var sanroof hariç onun soketleri ayrı geliyor zaten.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Özer Aksu yazdı:

Tam takmaktan vazgeçecekken tavan gözlük panelini komple soktum. Kablo güneşligin altına yapışık vaziyette duruyordu. Montajını yaptım Elm ile aktif etmek kaldı. 20161230_132422.jpg

hayırlı olsun ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Tam takmaktan vazgeçecekken tavan gözlük panelini komple soktum. Kablo güneşligin altına yapışık vaziyette duruyordu. Montajını yaptım Elm ile aktif etmek kaldı.

ben demiştim orada bi yerdedir diye :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar yazdı:

ben demiştim orada bi yerdedir diye :) 

Kaput açık görmesine ragmen çok iyi çalışıyor kapılar kilitli iken camdan elimi uzattıgımda ötmeye başlıyor . şimdi bu kaput switchine nasıl kısa devre yapılması gerekir . soketin ucundaki pinlere kısa bir kablo ile birleştirmem yeterli mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz neyi yanlış yapiyoruz acaba, kapilards ötüyor, iceride otmuyor, kaput uyarisi hic vermiyor,sokete bosa kisa devre yaptirmayada gerek yok diyoruz. Acaba bagajdaki korna yok ondanmi ki!

Tuncay A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz neyi yanlış yapiyoruz acaba, kapilards ötüyor, iceride otmuyor, kaput uyarisi hic vermiyor,sokete bosa kisa devre yaptirmayada gerek yok diyoruz. Acaba bagajdaki korna yok ondanmi ki!

Sensor sıfır olarak servisten mi aldınız? Bazen modül içeriği boş olabiliyor. Programlanması gerekebiliyor. Önce bir serviste programlamayı deneyin olmadı başka sensörle deneyin . Kablo tesisat doğruysa çalışması gerekir. Bende herşey plug&play oldu .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.