Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
7 dakika önce, Erhan Erten yazdı:

Merak ettim ecobost ile atmosferik otomatik şanzıman farklımı? Ford resmi site fiyat listesinde ecobost motorlarda 6 ileri otomatik, dizel ve t-vct lerde 6 ileri Powershift yazıyor.

Burada detaylı mevcut

https://www.focusclubtr.com/topic/10468-makyajlı-ford-focus-mca-teknik-detayları-2014-2015-2016/

EB ile tam otomatik

Diğerleri ile çift kavrama mevcut zaten yazdıkları gibi yani :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada detaylı mevcut
https://www.focusclubtr.com/topic/10468-makyajlı-ford-focus-mca-teknik-detayları-2014-2015-2016/

EB ile tam otomatik
Diğerleri ile çift kavrama mevcut zaten yazdıkları gibi yani [emoji4] 

Ford da tam otomatik yok diye biliyordum yanlış biliyormuşum [emoji849] bilgilendirme için saolasın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar hep bir arabanın sonunun geldiğinin göstergesi :D 

Kimisinde bu renk geliyormuş jant :D Renk tarifi gerekebilir grinin içine bir tutam mavi atılmış gibi garip bir şey.

Hazır yeri gelmişken sizlere altın bir bilgi vereyim :) Kırmızı nokta sibobun tam karşısına getirilip monte edilir lastiğin doğru dengeye gelmesi için.  Üretim buna özel yapılır... Lastikçiler biliyor mu bilmem.

DSC02748.JPG

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Lastikçiler biliyor mu bilmem.

bileni görmedim, bende geçenlerde youtubeda öğrendim :)

205/55R16 küçük (5.5 mm altı üstü ama küçük işte) 225/45R17de hemen hemen bunun kadar, gene soğudum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Arkadaslar farkindamisiniz bilmiyorum.2017 focus ta tavandaki cirkin uzun ince demir antenin yerine kisa ve plastik anten var.bu anten 3 ve 3.5 kasalardaki anten altina uyumlu.ben ford yetkili servisinden sipariş verdim.( 65 TL ) p.tesi elimde olacak .eski ve yeni halinin gorsellerini sizinle paylasacagim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yalçın Mahir Ökcün yazdı:

Arkadaslar farkindamisiniz bilmiyorum.2017 focus ta tavandaki cirkin uzun ince demir antenin yerine kisa ve plastik anten var.bu anten 3 ve 3.5 kasalardaki anten altina uyumlu.ben ford yetkili servisinden sipariş verdim.( 65 TL ) p.tesi elimde olacak .eski ve yeni halinin gorsellerini sizinle paylasacagim.

2017 itibari ile kısa anten geliyor ama spor anten kadar kısa değil.

Bencede spor anten daha yakışıklı duruyor ve çekim performansı uzun antene göre daha iyi diyebilirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Yalçın Mahir Ökcün yazdı:

Farkındayız evet :) 9-10 ay kadar oldu. Konu buraya taşındı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.