Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

araç ile birlikte halı paspas zaten hediye ediliyor ... havuzlu kauçuk paspasları da internet ve/veya aksesuarcılardan temin edebilirsiniz ... pek çok sağlayıcı var piyasada (  http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778 ) ... kuZu'nuzun hayrını görün efendim & iyi günlerde kullanın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araç ile birlikte halı paspas zaten hediye ediliyor ... havuzlu kauçuk paspasları da internet ve/veya aksesuarcılardan temin edebilirsiniz ... pek çok sağlayıcı var piyasada (  http://www.hepsiburada.com/liste/tarz-ford-focus-iii-3d-havuzlu-special-paspas-seti-2012-sonrasi/productDetails.aspx?productId=otelf17441&categoryId=20035778 ) ... kuZu'nuzun hayrını görün efendim & iyi günlerde kullanın. 

Teşekkür ederim Kaan bey. Kırşehir Ford bayisinde bulabildiğim Focus Titanyum 1.5 TDCİ+sunroof+navigasyon paketli aracı dün teslim aldım. Heralde forumda ikinciyim :) . Detaylı inceleme ve yorumlarımı ayrı bir başlıkta paylaşırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Makyajlı focus 3 kauçuk paspas nereden bulunabilir??? Bayi bize orjinal paspaslar gelmiyor aksesuarcılarda bulabilirsiniz dedi.

Kauçuk paspasın ayrıca alınabiliyor olması gerekmiyor mu? Makyajda muhtemelen ölçüler değişmemiştir diye tahmin ediyorum. Genelde iki farklı ürün oluyor. Bir tanesi otosan'ın yerli üretimi, diğeri Avrupa üretimi olanlar. Her ikisini de bayiden almak mümkün olmalı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kauçuk paspasın ayrıca alınabiliyor olması gerekmiyor mu?

...zaten öyle, ama yeni parça numarası daha gelmedi. Araç ile birlikte halı paspas seti + trafik seti veriyoruz ama sonradan aksesuar olarak satılan havuzlu tip kauçuk paspasları an itibarı ile bekliyoruz üstad.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni aracımı yeni yeni inceleme fırsatı buluyorum, menüde 2 adet yol bilgisayarı görünüyor. Bu ne anlama geliyor yada ne gibi bir işlevi var? Bir de bu navigasyon için SD kart gerekiyormuş, bu araçla birlikte üzerinde olmuyor mu zaten?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni aracımı yeni yeni inceleme fırsatı buluyorum, menüde 2 adet yol bilgisayarı görünüyor. Bu ne anlama geliyor yada ne gibi bir işlevi var? Bir de bu navigasyon için SD kart gerekiyormuş, bu araçla birlikte üzerinde olmuyor mu zaten?

2 farklı veri tutar olay bu sadece

Sd kart'ı size satmış olmaları gerekiyor, bayinize ile iletişime geçiniz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

focusun yeni dizel otomatikte kullanılan 1.5L TDCi 120PS nin manuel versiyonun satışı olacak mı? liste vardı sanırım bulamadım.

Sitemizde yaklaşık 3-5 başlıkta bunları yazmıştık hatta ilk mesajda da olması gerekiyor. Tabiki satışı olacak, en erken bu yıl sonu. En geç 2016 model olarak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., bu konuyu öne çıkardı
  • 2 hafta sonra...

TİT X İÇ DONANIM FARKLARI

FOCUS 3  TİT X                                                            FOCUS 3,5 TİT X

AMBİANS ÇOK RENKLİ İÇ AYDINLATMA                               VAR                                                                           YOK

DERİ DÖŞEME                                                                        VAR                                                                           YOK

ISTMALI ÖN KOLTUK                                                              VAR                                                                           YOK

ISITMALI ÖN CAM                                                                    VAR                                                                          YOK

ELEKTRİK AYARLI SÜRÜCÜ KOLTUĞU                                  VAR                                                                          YOK

KROM GÖRÜNÜMLÜ DERİ DİREKSİYON                                VAR                                                                       AZ VAR

KROM TAM ÇERÇEVELİ HAVALANDIRMA IZGARA                VAR                                                                       AZ VAR

ARKADA 12 VOLT SOKET                                                        VAR                                                                           YOK

SONY PİANO BLACK ÖN KONSOL                                           VAR                                                                           YOK

TİT X DIŞ DONANIM FARKLARI

AKTİF ÖN HAVA IZGARALARI                                                  VAR                                                                            YOK  

GENİŞ LED GÜNDÜZ FARLARI                                                VAR                                                                     KISACIK VAR

PARLAK PİANO BLACK ÖN IZGARALAR                                  VAR                                                                            YOK

215 LASTİKLER                                                                         VAR                                                                            YOK

GENİŞ STOPLAR VE SİNYALLER                                              VAR                                                                          YOK

LED ARKA STOPLAR                                     SEDANDA YOK  HB DE VAR                                SEDANDA YOK  HB DE VAR

Focus 3 ünüzü sırf yeni donanımlar eklendi diye Focus 3,5 ile değiştirmek istiyorsanız,bunları bilmenizde fayda var diye düşündüm....Ben bu haliyle Titanyum X şeker kırmızı sunroof ve şehir içi güvenlik paketli kısmi elektrik ve ısıtma paketli Focus 3 ümü 3,5 la değiştirmekten vazgeçtim.   

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

X paket diye araba yok zaten ama artıları yazılmadığı sürece eksilerin yazılmasının pek anlamı yok sonuçta fiyat performans bakidir :)

Hoşbulduk Yakupcum :)) Artıları herkes biliyor zaten,ben bilinmeyen eksileri yazdım...Sonuçta Titanyum x donanım aldıysan bu özellikler eksik demektir yeni titanyumlarda,zira ekstra bir paketle bile alınamıyor artık elektrikli koltuk,deri döşeme,ambians iç aydınlatma vs...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi 1 sene oldu onları konuşalı biraz bayat konu, kimisinden Otosanın da haberi var. Paketler ve içerik az çok bizleri dinleyerek şekillendi zaten. Eskiler ve artılar kişiye göre değişir dediğim gibi mal ve paket fiyatı ortada aynı paraya eksik mal almıyorsun. Eski başlıklara göz atabilirsen sevinirim.

Gelelim güncele. 

Şu makyaj çok da iyi oldu yolda güzel akıyor. Derhal spor paket eklenmeli filoya! 1.5 eb'a bari hazır olsa...
Bu arada jantlar değişmiş resmi olarak. Şu style yerine ilk trend x devam etse daha spor olurdu alt iki model de. 

image.thumb.jpg.59fd4aca0d73dcb55cd9a3a1image.thumb.jpg.302f4bdea96e232fe2dca2aa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

merhaba,

uzunca bir zamandır Ford Focus 1.5 Tdci Powershift in gelmesini bekliyorum. mayıs dendi sonra temmuz dediler, şimdi de çok talep olduğu için satışa açılmıyor deniliyor. bana biraz tuhaf geliyordu zaten ama dün bir forum sitesinde şanzımanda problem olduğu için satışın durdurulduğuna dair bir yorum gördüm. ilgili linki de ekliyorum. 

http://forum.donanimhaber.com/m_104423309/f_//tm.htm#108405663

sizce bu doğru bilgi midir, böyle bir durumda ağustos sonu bile olsa bu araç bu şartlar altında alınır mı? problemli araç olup olmadığını nasıl anlayacağım.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.