Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Habere bak ya :D iyi ki bağğğzı forumlar var :D

----------

İngiltere'ye arabalar gelmeye başladı. Yaklaşık 1 hafta içinde üretimden Almanya bayilerine, yaklaşık 1 ay sonra İngiltere bayilerine geliyor arabalar. 

Bizede 2-3 ayda geliyor malum.

Bu araç 10.10.2014 üretimli. İlk gün aracı olamamış yazık :D 

1.0 Ecoboost. İç donanım bizimkilerden bayağı farklı buna takılmayalım.

Sürmeli farlar Titanium ile gelecek bize :yeah: 

3neCoHq.jpg

c6Qjq0u.jpg

Cgrk2A5.jpg

piTWkyu.jpg

8961c4b5b86a43ecac7fac2808123d04.jpg

f26dafff8366550c2dc2959100b15d57.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi hiç sedan resmi yok. Ya hatchback ya da station wagon modelleri gösteriliyor. Zaten sedan Cenevre de değil de daha geç tanıtıldı değil mi? Peki sedan bunlarla aynı zamanda gelecek mi yoksa daha mı geç gelecek? Malum sedan düşünüyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi hiç sedan resmi yok. Ya hatchback ya da station wagon modelleri gösteriliyor. Zaten sedan Cenevre de değil de daha geç tanıtıldı değil mi? Peki sedan bunlarla aynı zamanda gelecek mi yoksa daha mı geç gelecek? Malum sedan düşünüyoruz.

Sedan tanıtımları vs yapıldı, fotoğrafları da sitemizde ekli birazdaha dikkatli ararsan bulursun :D 

Aynı anda satışa çıkacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aklıma takılan birşey var buraya yazayım diyorum unutuyorum. 1.5 EB Focus için; 150 ve 182 PS modellerin yakıt tüketim verileri ve emisyon değerleri de aynı, fiyat olarak da çok fark olacağını zannetmiyorum. Bu kadar yakın iki motor neden üretildi anlam veremedim. Var mı mantıklı bir açıklaması bu seçeneklerin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Saol Yakup abi makyajlı focus konularını adım gibi biliyorum da yine de Almanya ve Ingiltere resimlerinde hiç göremedim diye sormak istedim. Demek ki adamlar sedan sevmiyor.

Sedan bazı ülkelerde hiç satılmıyor. Rusya, Amerika, Çin, Türkiye sever.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Var mı mantıklı bir açıklaması bu seçeneklerin.

182 olan otoyol kullanımı için.

Malum Almanya'da otoyolların bir kısmında hız sınırlaması yok, sadece önerilen hız var.

Bu yollarda 182 son hızı ve 4000 dd üzerindeki ekstra performansı ile göz dolduruyor.  

Tabii 150 yapılmasa da olurmuş. Ama maliyeti fark etmese de (salt yazılım farklı) daha pahalıya satarak biraz daha  fazla para kazanmak işin ticari mantığı olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi akşamlar. Birşey sormak istiyorum. Makyajlı kasa titanium`da büyük ekranın yanı sıra geri görüş kamerası ve navigasyon standart olacak mı yoksa paket içerisinde mi olacak? Paket içerisinde olursa fiyatı ne kadar olur acaba? Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi akşamlar. Birşey sormak istiyorum. Makyajlı kasa titanium`da büyük ekranın yanı sıra geri görüş kamerası ve navigasyon standart olacak mı yoksa paket içerisinde mi olacak? Paket içerisinde olursa fiyatı ne kadar olur acaba? Şimdiden teşekkürler.

Ekran standart fakat navigasyon opsiyon en az 2.700 tl olur. 

Geri görüş kamerası için net bilgim yok ikisinden biriyle birlikte gelecek onun için özel ücret yok, %90 navi paketi ile sunulabilir. NET değil belki Titanium ile de olabilir onu bu ay içinde öğreneceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ekran standart fakat navigasyon opsiyon en az 2.700 tl olur. 

Geri görüş kamerası için net bilgim yok ikisinden biriyle birlikte gelecek onun için özel ücret yok, %90 navi paketi ile sunulabilir. NET değil belki Titanium ile de olabilir onu bu ay içinde öğreneceğiz.

Ooo abi bayağı bir fark varmış. Bizde navigasyon yok , yeni arabayla navigasyon gelecekse boşuna almayalım diyorduk ama biz en iyisi navigasyonu dışarıdan alalım. 2700 3 senelik mtv parası.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ooo abi bayağı bir fark varmış. Bizde navigasyon yok , yeni arabayla navigasyon gelecekse boşuna almayalım diyorduk ama biz en iyisi navigasyonu dışarıdan alalım. 2700 3 senelik mtv parası.

Bencede öyle :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.